תפריט

השאיפה להיות רזים ובריאים יותר

אנחנו דור שמן, זה כבר ידוע. בעיית ההשמנה בעולם המערבי המתועש מחמירה משנה לשנה. ישנם מספר גורמים לכך, ודי לציין את המזון המעובד העתיד בנתרן, שומן וסוכר, אורח החיים שלנו הרווי במתחים ולחצים וכמובן הנטייה של רובנו לרצות את הכל "אינסטנט" – מהיר, זמין ועכשיו. כך גם הרגלי האכילה שלנו.

יחד עם זאת, ישנם נתונים המצביעים על אור בקצה המנהרה. המודעות לתזונה נכונה ואורח חיים בריא רק עולה. סקר הרגלי הפעילות הגופנית בקרב תושבי ישראל מעל גיל 21 לשנת 2012 גילה כי 56% מהישראלים מבצעים פעילות גופנית בשעות הפנאי, כאשר הגורם השכיח הוא שמירה על הבריאות. מעל ל-300,000 ישראלים הצטרפו ליוזמת "שני ללא בשר", כך לטענת מארגני היוזמה – מתברר שאנחנו הישראלים מפנימים את המסר.

רוב הישראליות מעוניינות לרדת במשקל

ולמרות החדשות הטובות והבריאות, נראה שאנחנו עדיין לא מרוצים מגופנו. בסקר שנערך ביוני 2013 נמצא כי 90% מהישראליות אינן מרוצות ממראה גופן. אז כיצד כל הנתונים האלו משתלבים ביחד? אנחנו הרי כל כך מתאמצים לשמור על אורח חיים בריא, לעסוק בפעילות גופנית ולאכול נכון – אז למה אנחנו עדיין לא אוהבים להביט במראה?

הסבר אפשרי יכולה לספק הגנטיקה. ללא קשר למרכיבי התזונה שלנו, לכל אדם נטייה גנטית למצבורי שומן במקומות מסוימים בגוף. אם בבטן, בירכיים או בישבן – כל אחד מאיתנו נושא עמו את המטען השומני הגנטי שלו. למרבה הצער, לכך אין תמיד פתרון. שמירה קפדנית על תזונה בריאה ופעילות גופנית יכולה להבטיח ירידה מסוימת במשקל ואיבוד שומן, אבל לא בהכרח במקומות שאנחנו רוצים.

לא תמיד הרזיה מעניקה לנו את המראה שאנחנו מעוניינים בו, מכיוון שלא תמיד מספיק להוריד את משקל הגוף, אלא לעצב אותו על פי הפרופורציות הנכונות. הפתרון לעיצוב נכון של הגוף הוא בודי טייט. המסת שומן בשיטה זו, שמטפלת באופן פרטני במקומות נבחרים בגוף, מאפשרת לנו לעצב בצורה מדויקת חלק מסוים בגוף ולא לחכות (לשווא) שיתעצב ויצטמצם על ידי דיאטה.

בודי טייט – המסת שומן מדויקת, בדיוק היכן שצריך

בודי טייט לא צריך לבוא במקום הדיאטה והשינוי באורח החיים, אלא בנוסף אליהם כאשר כל אחד מחזק את השני. כאשר אנחנו בעיצומו של תהליך ההרזיה, הבודי טייט מאפשר לנו לעצב את האזורים העקשנים כך שהגוף יהיה פרופורציונלי. כך נקבל גרסה מצומצמת, חטובה ויפה יותר של עצמנו, מה שמגביר את המוטיבציה להמשיך בדיאטה ובפעילות הגופנית כיוון שהתוצאות נראות. עם זאת, השמירה על תזונה נכונה ופעילות גופנית עוזרים גם לתוצאות הבודי טייט להישמר לאורך זמן וכך נוצר בעצם מוצר משלים לאורח חיים בריא שמאפשר לנו לחזק את תוצאות ההרזיה ולעצב את הגוף, בניגוד להורדה במשקל שלא תמיד באה, כאמור, היכן שאנחנו ורצים לראות אותה.

 

נגישות