תפריט

על השמנת חורף

החורף הגיע, הטמפרטורות צונחות ויחד איתן מגיעים גם שלל תירוצים שמהותם למה לא כדאי לצאת מהבית. פעילות גופנית היא הדבר הראשון שמוותרים עליו "בקור הזה אני אצא לריצה? נדחה את זה ליום יפה יותר". בינתיים נשארים מתחת לשמיכה מול הטלוויזיה, בצמוד לכוס תה חם ונשנוש שהוא לא בהכרח מזין או בריא.

ייסורי מצפון לקראת הקיץ

לפני שמתחילים ייסורי המצפון על זה שאנחנו מוותרים לעצמנו בקלות, דעו כי לתופעה הזאת יש שם: "השמנת חורף". בקצרה: אבותינו הקדמונים נהגו לאכול קצת יותר מהרגיל במהלך החורף, פשוט כדי לשרוד. ככול שהטמפרטורות יורדות – אנחנו עולים במשקל. הגוף שלנו אוגר שומן (חומר מצוין לבידוד) כדי שלא נקפא, וכך גם חילוף החומרים איטי יותר. ואם להיות כנים, אז חורף אפרורי הוא קצת מדכא, ומי יעמוד לצדינו בשעת דכדוך חורפי אם לא חברינו המתוקים, המלוחים ובעיקר הנאמנים. ואם זה לא מספיק, גם המלתחה החורפית שבנויה מכמה שכבות הופכת את המפגש הישיר עם הגוף לנדיר יותר, ואנו מבינים שעלינו כמה קילוגרמים רק אחרי שהמכנסיים מהחורף שעבר כבר לא נסגרים. וכך מתקבל מתכון מנצח לעלייה במשקל.

המסת שומן: אל תיכנסו לתרדמת חורף

אבל כיום, בעידן בו אנו מנהלים את חיינו בכל זמן ובכל מקום באמצעות החלקת אצבע על המסך, מחממים את הבית בלחיצת כפתור, ובואו נודה שגם המקרר עושה עבודה טובה בשמירה על טריות האוכל למשך זמן רב – אנחנו לא באמת צרכים להישאר ב"מערה" על מנת לשרוד את החורף.

המסת שומן באמצעות גלי רדיו

כך גם תחום האסתטיקה והפלסטיקה אינו קופא על שמריו ומתפתח בקצב מהיר, המאפשר להתמודד עם אותם מצבורי שומן עקשניים באזורים נקודתיים כגון: בטן, מותניים, ירכיים, זרועות וסנטר. אותם מצבורים שקשה להיפטר מהם אפילו בעזרת תזונה בריאה ופעילות גופנית. כמובן שקיימים פתרונות כירורגיים לטפל בהשמנה כמו שאיבת שומן, אך זהו פתרון כירורגי מורכב מאוד עם תהליך החלמה ממושך. לצד זה, קיים טיפול כירורגי זעיר פולשני שמבוסס על גלי רדיו, אשר באמצעות טכניקה מיוחדת פועל באופן ממוקד על אותם מצבורי שומן קטנים ומעצבנים שנאגרים במהלך החורף. בכל הקשור לגופכם – אל תיכנסו לתרדמת חורף.

טיפול המסת שומן באמצעות גלי רדיו – בודי טייט

טיפול זה הוא שיטה המיועדת להיפטר מאותם מצבורים קטנים שתזונה נכונה או פעילות גופנית לא מצליחים להעלים. לטיפול הבודי טייט קיימים יתרונות רבים ביניהם: משך טיפול וזמן החלמה מהירים וטכנולוגיה חדשנית שמאפשרת להשיג תוצאה מקסימלית במינימום פולשנות. טיפול הבודי טייט מבוצע באמצעות מכשיר טכנולוגי מתקדם שממיס את מצבורי השומן באמצעות גלי רדיו כשהם בתוך הגוף, ולאחר מכן הם מוצאים אל מחוץ לגוף באופן מבוקר. שימוש בגלי רדיו תורם לכך שלא יישארו מתחת לעור גבשושיות שומן לא מומסות, והעור באזור המטופל מתהדק ומקבל מראה מוצק, זוהר וגמיש.

משך הטיפול נע בין חצי שעה לשעה (תלוי באזור המטופל), וההחלמה נמשכת ימים ספורים בלבד. את תוצאות הטיפול ניתן לראות כעבור שבועיים, כשהנפיחות מתפוגגת מהאזור המטופל. בין חודש עד שלושה חודשים לאחר הטיפול, ניתן לראות באופן משמעותי את הצרת ההיקפים באזור שיתאפיין בעור בוהק ומתוח. הקפדה על הוראות הרופא המטפל בשילוב עם פעילות גופנית ותזונה נכונה, חיוניים ביותר להצלחת הטיפול ושמירת תוצאותיו למשך שנים רבות.

 

נגישות