תפריט

התסמינים לקראת גיל המעבר

הפסקת וסת, הידועה גם כמנופאוזה (Menopause), נחשבת לתופעה טבעית המתרחשת בקרב נשים בסביבות גיל ה-50. לקראת גיל המעבר, גוף האישה מתחיל לצמצם בהדרגה את ייצור הורמון האסטרוגן הנשי עד להפסקה מוחלטת של ייצורו. תהליך הפסקת הווסת מלווה בתסמינים גופניים רבים, כשהתסמין הנפוץ ביותר הוא תופעת ההשמנה באזור הבטן. לאחר גיל המעבר נשים ממעיטות בפעילות פיזית, טונוס השרירים הכללי יורד וחילוף החומרים משתנה, לכן עלייה במשקל כתוצאה משינויים אלה היא כמעט בלתי נמנעת. למרבה הצער, השמנה באזור הבטן בגיל המעבר כמעט ואינה מגיבה לפעילות גופנית או לדיאטה.

המסת שומן – פתרון האפקטיבי לבעיית ההשמנה

טיפול בודי טייט (Body Tite) יעיל בהמסת שומן עודף באזור הבטן לאחר הפסקת הוסת, כי הוא מהווה פתרון אידאלי להורדה של מצבורי שומן ממוקדים. טכנולוגיה ייחודית ומתקדמת של המסת שומן מאפשרת לבצע את הטיפול דרך חתכים קטנטנים ובנקודות אסטרטגיות בלבד. רופא מומחה יקבע את מיקום החתכים כך שהנראות שלהם תהיה מינימלית. תהליך המסת השומן מתבצע בעזרת חימום עדין, כשבמהלכו השומן המומס נשאב אל מחוץ לגוף.

יתרון נוסף של טיפול המסת שומן בטכנולוגיית בודי טייט נמצא באופן הפעולה הנעשה בעזרת גלי רדיו עדינים, דבר שגורם לעור לייצר את חלבון הקולגן (Collagen) המפורסם. כן, כן, אותו קולגן שמשתמשים בו במהלך טיפולים להצערת עור הפנים כדי לגרום לו להיראות ולהרגיש צעיר יותר. חלבון הקולגן ממצק את העור במקום הטיפול ומוסיף אפקט מרשים של עור מתוח ומוצק יותר.

יתרונות נוספים

מעבר להיותו אפקטיבי ביותר בטיפול המסת שומן, הצרת היקפים כללית ומשך טיפול קצר יותר משאיבת שומן, לבודי טייט קיימים יתרונות נוספים:

1. המסת שומן בשיטת בודי טייט פחות טראומטית לגוף מפני שהיא פחות פולשנית, מה שמקצר באופן משמעותי את זמני ההחלמה והחזרה לשגרה.

2. ההגבלות במשך זמן ההחלמה מהטיפול פחותות באופן משמעותי מהליכים אחרים.

3. בודי טייט הוא טיפול אידיאלי להורדת מצבורי שומן באזור הבטן, המאפשר לנשים רבות בגיל המעבר או אחריו, להיפטר מעודפי שומן שהצטברו במהלך השנים ולחזור אל בטן שטוחה יותר.

 

 

נגישות