תפריט

על הטיפול

הטיפול מיועד להעלמת מצבורי שומן אשר נובעים בדרך כלל ממבנה גוף (גנטיקה), לידות ועוד.
מדובר במצבורי שומן שקשה להיפטר מהם למרות דיאטות ועיסוק בפעילות גופנית כגון שומן בטני, זרועות מדולדלות, קו ה"שניצלים" של החזייה באיזור הגב וגם עובי מותניים שלא מצליח לקבל מראה מחוטב – כולם מקבלים פתרון מוצלח באדיבות המכשיר שהצליח לסחוף אחריו כבר את כל העולם.

הודות למכשור המתקדם בו נעשה שימוש, ניתן לבצע המסת שומן ממוקדת ברמת דיוק גבוהה במיוחד המאפשרת להיפטר מאותם מצבורי שומן עקשניים וכך לחטב ולהצר את הגוף. בנוסף, החימום בעוצמות גבוהות עליו מבוסס הטיפול, מעודד את הגוף לייצור מוגבר של החומר קולגן, האחראי על האלסטיות של העור וכך בנוסף לחיטוב הגוף והמסת השומן מתקל גם מראה של עור אלסטי, גמיש וחיוני.

שאלות נפוצות

בהחלט, את המכשירים המתקדמים של היום ניתן לתכנת באופן כזה שיתאים לפעילות הספציפית המיועדת לתאי השומן ולאחר פעולתם הם סוגרים את כלי הדם באזור כך שנמנע לחלוטין דימום או נזק לרקמות שנמצאים בסביבת האזור המטופל, כך ששימוש בגלי רדיו להמסת שומן הוא בטוח לחלוטין.

בכל הקשור בטיפולי המסת שומן בגלי רדיו (בודי טייט) הכל תלוי בגודל ואופי האזור המטופל. לריכוזים קטנים של שומן- נדרש רק טיפול אחד בודד. לאזורים גדולים, יתכן שיהיה צורך לחזור על הפעולה.

כמובן. ציות להוראות הרופא בנוגע לתנאי ההחלמה מטיפול המסת השומן (בודי טייט) וכמובן שתחזוק הגוף על ידי תזונה ופעילות גופנית, יסייעו בשמירה על התוצאות לעד.

טיפול הבודי טייט (המסת שומן באמצעות גלי רדיו) הנו טיפול מושלם עבור האזורים הקטנים והממוקדים בהם מצבורי שומן מהם קשה להיפטר: אזור הסנטר הכפול, הכפלים שבאזור הגב ואפילו סביב הברכיים. כמובן שניתן לבצע את הטיפול גם באזורים נרחבים יותר, אולם הוא נותן מענה מצוין באזורים הקשים לטיפול באופן מיוחד.

פגישת הייעוץ לטיפול המסת שומן בגלי רדיו, בודי טייט, מבוצע במרפאה, אולם הטיפול עצמו מבוצע בחדר ניתוח ולאחריו התאוששות והשגחה במחלקה.

לכל השאלות הנפוצות

למי מתאים הטיפול?

היות וטיפול הבודי טייט מיועד להמסת מצבורי שומן נקודתיים, הוא אינו מתאים לבעלי עודף משקל גבוה אשר מחפשים להיפטר מצבורי שומן גבוהים במיוחד. מידת ההתאמה לטיפול נקבעת על פי מדד ה-BMI (מדד מסת הגוף) המהווה האינדיקציה העיקרית למשקל תקין/עודף משקל/תת משקל. אנשים בעלי רמת BMI של מעל 30 אינם יתאימו לטיפול הבודי טייט.
כמו כן, אנשים שהשילו ממשקלם קילוגרמים רבים וסובלים מעור רפוי אינם מועמדים אידאליים לעבור את הטיפול.

פגישת הייעוץ עם הרופא

פגישת הייעוץ הראשונית עם הרופא נועדה בכדי לאבחן ולאפיין את האזורים המיועדים לטיפול. במקרים מסוימים יאפשר הרופא לבצע את הפעולה ביותר מאזור אחד, וכך להיפטר ממצבורי שומן בכמה אזורים בטיפול אחד.

אנרגיית גלי הרדיו המשמשת בטיפול נשלטת על ידי הרופא ובהתאמה מלאה לאופי וגודל האיזור, לכן חשוב במיוחד שהטיפול יבוצע בידי רופא מנוסה ומיומן.

כל הטיפולים בפרופורציה מתבצעים על ידי רופאים כירורגים מומחים בעלי ניסיון של אלפי מטופלים.

מהלך הטיפול

הטיפול משלב אנרגיית גלי רדיו (RF) בעוצמות שונות המופעלות בהתאמה לאיזור המבוקש. התוצאות ניכרות באופן מיידי כבר לאחר טיפול אחד ויחיד.

מכשיר הבודי טייט משלב בין שתי פעולות בו זמנית: חימום אזור הטיפול עד להמסה של תאי השומן והוצאתם מחוץ לגוף, ובמקביל מעין משטח רחב ושטוח שמונח על גבי העור ו"מגהץ" אותו תוך כדי המסת השומן וזאת על מנת שלא ייווצרו גושי שומן תת עוריים ושהעור באיזור המטופל יהיה הדוק וחטוב.

הטיפול מאפשר להתמקד באיזורים קטנים יחסית, מבלי להותיר צלקות ומבלי שיידרש זמן החלמה ממושך. הטיפול הינו בעל רמת פולשנות נמוכה ויכולת הדיוק של המכשיר בפגיעה בתאי השומן הספציפיים היא מצוינת.

הטיפול הכירורגי מבוצע תחת הרדמה ואורך בין שעה לשעתיים. לאחריו חובשים את האיזור בתחבושת אלסטית מיוחדת לטובת יישור מקסימאלי של העור וקבלת תוצאה מושלמת של מראה מהודק ומתוח.

תוצאות

זמן ההחלמה קצר במיוחד הודות לפולשנות המינימלית של ההליך. את התוצאה הסופית ניתן לראות לאחר כשבועיים. בין חודש לשלושה חודשים לאחר הטיפול ניתן להבחין בהצרת היקפים משמעותית באזור המטופל וכן בעור מתוח, זוהר ומהודק יותר. עם הזמן, ילך וישתפר המראה באזור והוא יהפוך מחוטב וממוצק יותר ויותר. במקרים רבים, גם סימני מתיחה ייעלמו.

נגישות