תפריט

האם השימוש בגלי רדיו להמסת שומן הוא בטוח?

בהחלט, את המכשירים המתקדמים של היום ניתן לתכנת באופן כזה שיתאים לפעילות הספציפית המיועדת לתאי השומן ולאחר פעולתם הם סוגרים את כלי הדם באזור כך שנמנע לחלוטין דימום או נזק לרקמות שנמצאים בסביבת האזור המטופל, כך ששימוש בגלי רדיו להמסת שומן הוא בטוח לחלוטין.

כמה טיפולים נדרשים להמסת שומן בגלי רדיו (בודי טייט)?

בכל הקשור בטיפולי המסת שומן בגלי רדיו (בודי טייט) הכל תלוי בגודל ואופי האזור המטופל. לריכוזים קטנים של שומן- נדרש רק טיפול אחד בודד. לאזורים גדולים, יתכן שיהיה צורך לחזור על הפעולה.

האם התוצאות של טיפול המסת השומן, בודי טייט, נשמרות לנצח?

כמובן. ציות להוראות הרופא בנוגע לתנאי ההחלמה מטיפול המסת השומן (בודי טייט) וכמובן שתחזוק הגוף על ידי תזונה ופעילות גופנית, יסייעו בשמירה על התוצאות לעד.

האם המסת שומן בגלי רדיו הנו טיפול בטוח גם לאזורים קטנים?

טיפול הבודי טייט (המסת שומן באמצעות גלי רדיו) הנו טיפול מושלם עבור האזורים הקטנים והממוקדים בהם מצבורי שומן מהם קשה להיפטר: אזור הסנטר הכפול, הכפלים שבאזור הגב ואפילו סביב הברכיים. כמובן שניתן לבצע את הטיפול גם באזורים נרחבים יותר, אולם הוא נותן מענה מצוין באזורים הקשים לטיפול באופן מיוחד.

האם טיפול המסת שומן בגלי רדיו מבוצע במרפאה?

פגישת הייעוץ לטיפול המסת שומן בגלי רדיו, בודי טייט, מבוצע במרפאה, אולם הטיפול עצמו מבוצע בחדר ניתוח ולאחריו התאוששות והשגחה במחלקה.

אני סובלת מעודפי שומן באזור המותניים והגב האם מומלץ לי לבצע שאיבת שומן או המסת שומן?

שאיבת שומן מיועדת לטיפול במצבורי שומן גדולים באזורים נרחבים בגוף. טיפול המסת שומן, או בשמו השני- בודי טייט, נועד לטפל בדיוק באותם מצבורי שומן קטנים וממוקדים שקשה להיפטר מהם בדיאטה או באמצעות פעילות גופנית. בודי טייט, המסת שומן, תהיה עדיפה במקרה שציינת.

האם ניתן לבצע המסת שומן לאחר שסיימתי עם הלידות?

סוג הטיפול המתאים ביותר להורדת מצבורי שומן לאחר לידות תלוי בעיקר בערכי ה-BMI של המטופלת. במקרים בהם הערכים הם עד 35BMI, יתאים טיפול בודי טייט, המסת שומן, שהינו טיפול קל וזעיר-פולשני בהשוואה לטיפול שאיבת שומן המסורתי.

מה אורך תקופת ההחלמה לאחר טיפול בודי טייט?

ההחלמה מטיפול בודי טייט תלויה במספר האזורים שטופלו או בהיקפו של האזור. אזורים קטנים במיוחד יחלימו כעבור ימים ספורים ואילו אזורים נרחבים יותר יחלימו כעבור שבוע עד שבועיים. בכל מקרה לאחר ביצוע בודי טייט, יש ללבוש את התחבושת האלסטית לתקופה של כארבעה שבועות או על פי המלצת הרופא וזאת לטובת מיקסום תוצאות.

האם נשארות צלקות לאחר טיפול בודי טייט?

לאחר טיפול בודי טייט נותרים תפרים קטנטנים שנעלמים כעבור מספר ימים וכעבור מספר שבועות הצלקת מיטשטשת עד שבמקרים מסוימים אף נעלמת לחלוטין.

האם טיפול בודי טייט מתאים לסנטר כפול?

טיפול בודי טייט (המסת שומן בגלי רדיו) הינו טיפול ייעודי למצבורי שומן קטנים שקשה מאוד להיפטר מהם בדיאטה או אימון ושלא ניתן לבצע בהם שאיבת שומן. לפיכך, טיפול בודי טייט מתאים במיוחד לטיפול בבעיית סנטר כפול.

האם לאחר ביצוע טיפול המסת שומן בגלי רדיו עלול להישאר עור עודף?

אחד היתרונות של טיפול המסת שומן באמצעות גלי רדיו (בודי טייט) הוא מיצוק העור. טיפולים "מסורתיים" במצבורי שומן אינם מטפלים בעודפי העור שנשארים לאחר מכן, וטיפול הבודי טייט מוביל למיצוק העור באזור המטופל ומונע את הופעת העור העודף.

האם אפשר לאכול הכל אחרי בודי טייט?

לא. טיפול בודי טייט אינו מבטל את הצורך בשמירה על תזונה נכונה ופעילות גופנית. היות שמדובר בנטייה גנטית לצבור שומן באזורים מסוימים בגוף (כמו מותניים, ירכיים, ישבן ועוד), צריכה מחודשת של מזון עתיר קלוריות ושומנים יגרום להשמנה חוזרת באותם המקומות בדיוק. לפיכך שמירה על אורח חיים בריא ומאוזן הכרחית לשמירה על תוצאות בודי טייט לאורך זמן.

האם אפשר לעשות המסת שומן רק באזור הסנטר ללא ניתוח?

body tite הנה שיטה המאפשרת לבצע המסת שומן באזור מסוים בגוף, ומשמשת בדרך כל לטיפול במצבורי שומן בנקודות מסוימות בגוף, אשר לא ניתן להיפטר מהם בעזרת ספורט ודיאטה, לעתים קרובות כיוון שמקורם בגנטיקה.

האם ניתן לבצע המסת שומן אחרי גיל 60?

באופן כללי, מומלץ לבצע המסת שומן (בודי טייט) עד גיל 65, כך שניתן לבצע אחרי גיל 60. יחד עם זאת, הכל תלוי במצב הבריאות הכללי שייקבע לאחר פגישת ייעוץ עם רופא טרם הטיפול.

מאיזה גיל ניתן לבצע בודי טייט?

טיפול בודי טייט ניתן לבצע ברשת מרפאות פרופורציה מגיל 18 בלבד.

האם בודי טייט ישנה את מבנה הגוף שלי?

לא. מבנה הגוף נקבע על ידי הגנטיקה שלנו ולא ניתן לשנות אותו לחלוטין. טיפול בודי טייט מאפשר בעזרת המסת שומן על ידי גלי רדיו, לחטב אזורים מסוימים בגוף המאופיינים במצבורי שומן "עקשניים" ועל ידי כך לשפר את פרופורציות הגוף.

מהי טכנולוגיית RF המשמשת בטיפול המסת שומן?

טכנולוגיית RF היא למעשה טכנולוגיית גלי רדיו, המתבססת על חימום באזור המטופל והמסת השמן באמצעות גלי הרדיו.

האם טיפול body tite מיועד גם לגברים?

בהחלט. ישנם גברים שפונים לטיפול body tite אין משמעות למין המטופל, היות שכולנו, גברים ונשים, סובלים ממצבורי שומן עקשניים אשר בהחלט ניתן להיפטר מהם בעזרת הטיפול. לתוצאות bodytite אצל גברים.

כמה זמן אורך טיפול body tite?

אורך ממוצע של כל טיפול body tite עומד על כשעה וחצי יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי זמן הטיפול תלוי במספר האזורים המטופלים ובמצבו הכללי של המטופל.

האם המסת שומן בקור הוא טיפול מסוכן?

לא. מדובר בהליך חיצוני שאינו פולשני ומתבצע בתנאי מרפאה.

לאילו אזורים בגוף מתאים טיפול המסת שומן בקור?

המסת שומן בקור הינו אידיאלי לטיפול במצבורי שומן ממוקדים באזורים כמו בטן, ירכיים, מותניים וגב.

כמה ס"מ מההיקף ניתן להוריד במהלך המסת שומן בקור?

בדרך כלל, בכל טיפול ניתן להוריד בין 2-3 ס"מ מההיקף, כאשר ההליך מורכב מסדרות של עד 3 טיפולים לאזור.

נגישות