המסת שומן או איך להיפטר מהצמיגים בקיץ

המסת שומן צמיגים במתנייםהתקופה הזו בשנה שוב הגיעה – שמש ים ו… המון בגדים חשופים. עשיתם ספורט, הורדתם בכמויות האוכל ועשיתם כמיטב יכולתכם לשמור על הגזרה, ועדיין אתם רואים אותם מבצבצים להם מעל קו המכנסיים בצדי הגוף – הצמיגים! למה כל כך קשה להיפטר מהם ואיך אפשר בכל זאת לצמצם היקפים?

יש אזורים בגוף שלא משנה עד כמה נעבוד עליהם – מצבורי השומן בהם עקשניים מדי ולא מוכנים לרדת. אזור המתניים הוא בעייתי במיוחד לגברים ולנשים. אותם צמיגים המעטרים את צדי הגוף הורסים כמעט כל מראה. ולא משנה אם החלק העליון של גופכם חטוב וצר – ברגע שתלבשו מכנסיים יותר צמודים, חולצה חושפנית או בגד ים, מימדי הגוף יאבדו פרופורציה וייראו רחבים ולא מחמיאים.

החדשות הטובות הן, שאפשר להיפטר מהצמיגים ובצורה כזו שהם לא יחזרו יותר! טיפול בודי טייט, למעשה המסת שומן בעזרת גלי רדיו מאפשר להיפטר ממצבורי השומן העקשניים באזור המתניים הבעייתי ביותר.

המסת שומן נחשבת להליך קל יחסית לניתוח שאיבת שומן, אשר מהווה פתרון לאנשים שאינם סובלים מהשמנה כללית בכל הגוף, אלא צריכים בדיוק פתרון נקודתי לאזור מסוים הסובל משומן שקשה להוריד. לכן המתניים הן אזור אידאלי עבור המסת שומן.

למעשה במהלך הטיפול ממיסים את השומן המיותר באזור המטופל בעזרת חימום על ידי גלי רדיו (RF), כאשר הנוזל מנוקז מחוץ לגוף במהלך הטיפול היתרון של בודי טייט טמון בשמו – בנוסף להמסת השומן והוצאתו מחוץ לגוף, מבצעים גם הידוק של העור אשר מחטב את האזור בנוסף להצרתו. כך מתקבלת תוצאה של הצרת היקפים, חיטוב והידוק העור.

מעבר לעובדה שהטיפול מאפשר להיפטר משומן עודף ולצמצם היקפים במקומות "אסטרטגיים" בגוף, ניתן לראות את התוצאות באופן כמעט מיידי, כך שתוכלו להיות מוכנים עם הסקיני והביקיני לעונה החמה!

 

 

כתבות נוספות

איך נפטרים מהשומן? שאיבת שומן מול המסת שומן

ישנם כיום מגוון פתרונות יעילים להסרת מצבורי שומן, שלא כוללים הרעבות ודיאטות למיניהן ללא תועלת. אך ישנו גם בלבול רב לגבי השיטות השונות וההתאמה שלהן למצבים שונים. בעקבות פניות של מטופלים, החלטנו לעשות קצת סדר בדברים ולדבר על ההבדלים בין שאיבת שומן לבין המסת שומן (בודי טייט). שאיבת שומן: ראשית, מדובר בניתוח לכל דבר, המתבצע […]

מתיחת בטן, שאיבת שומן או שניהם?

מצבור של שומן עקשן שאינו יורד בדיאטה ועור רפוי ועודף מהווים בעיות אסתטיות המטרידות רבים לאחר ירידה מאסיבית במשקל או מספר לידות. השאלה היא כיצד לטפל בכל אחת מהבעיות הללו, והאם לא כדאי לרכז את הפתרונות בניתוח אחד? האמת היא שמצבורי שומן ועור עודף הן שתי בעיות שונות, שיכולות להגיע ממקור דומה. הפתרונות, שונים גם […]

סנטר כפול? body tite מגיע גם לשם!

לאן שלא נלך, הוא תמיד שם. אי אפשר להסתיר אותו וגם לא להתחבא ממנו. הוא מביך אותנו וגורם לנו להיראות שמנים מכפי שאנחנו באמת. אנחנו מדברים כמובן על הסנטר הכפול. אז איך בכל זאת אפשר להיפרד ממנו? כאן ה-body tite בא לעזרה.   אצל אחדים מדובר בתופעה הנובעת מהשמנה, אצל אחרים הסיבה היא גנטית. במקרים […]

עוד


רוצים לקבל מידע נוסף בנושא? השאירו פרטים או התקשרו 5599* ונחזור אליכם

שם מלא: טלפון: