בודי טייט – התוסף לדיאטה

בודי טייט דיאטהאנחנו דור שמן, זה כבר ידוע. בעיית ההשמנה בעולם המערבי המתועש מחמירה משנה לשנה. ישנם מספר גורמים לכך, ודי לציין את המזון המעובד העתיד בנתרן, שומן וסוכר, אורח החיים שלנו הרווי במתחים ולחצים וכמובן הנטייה של רובנו לרצות את הכל "אינסטנט" – מהיר, זמין ועכשיו. כך גם הרגלי האכילה שלנו.

יחד עם זאת, ישנם נתונים המצביעים על אור בקצה המנהרה. המודעות לתזונה נכונה ואורח חיים בריא רק עולה. סקר הרגלי הפעילות הגופנית בקרב תושבי ישראל  מעל גיל 21 לשנת 2012 גילה כי 56% מהישראלים מבצעים פעילות גופנית בשעות הפנאי, כאשר הגורם השכיח הוא שמירה על הבריאות. מעל ל-300,000 ישראלים הצטרפו ליוזמת "שני ללא בשר", כך לטענת מארגני היוזמה – מתברר שאנחנו הישראלים מפנימים את המסר.

ולמרות החדשות הטובות והבריאות, נראה שאנחנו עדיין לא מרוצים מגופנו. בסקר שנערך ביוני 2013 נמצא כי 90% מהישראליות אינן מרוצות ממראה גופן. אז כיצד כל הנתונים האלו משתלבים ביחד? אנחנו הרי כל כך מתאמצים לשמור על אורח חיים בריא, לעסוק בפעילות גופנית ולאכול נכון – אז למה אנחנו עדיין לא אוהבים להביט במראה?

הסבר אפשרי יכולה לספק הגנטיקה. ללא קשר למרכיבי התזונה שלנו, לכל אדם נטייה גנטית למצבורי שומן במקומות מסוימים בגוף. אם בבטן, בירכיים או בישבן – כל אחד מאיתנו נושא עמו את המטען השומני הגנטי שלו. למרבה הצער, לכך אין תמיד פתרון. שמירה קפדנית על תזונה בריאה ופעילות גופנית יכולה להבטיח ירידה מסוימת במשקל ואיבוד שומן, אבל לא בהכרח במקומות שאנחנו רוצים.

לא תמיד הרזיה מעניקה לנו את המראה שאנחנו מעוניינים בו, מכיוון שלא תמיד מספיק להוריד את משקל הגוף, אלא לעצב אותו על פי הפרופורציות הנכונות. הפתרון לעיצוב נכון של הגוף הוא בודי טייט. המסת שומן בשיטה זו, שמטפלת באופן פרטני במקומות נבחרים בגוף, מאפשרת לנו לעצב בצורה מדויקת חלק מסוים בגוף ולא לחכות (לשווא) שיתעצב ויצטמצם על ידי דיאטה.

בודי טייט לא צריך לבוא במקום הדיאטה והשינוי באורח החיים, אלא בנוסף אליהם כאשר כל אחד מחזק את השני. כאשר אנחנו בעיצומו של תהליך ההרזיה, הבודי טייט מאפשר לנו לעצב את האזורים העקשנים כך שהגוף יהיה פרופורציונלי. כך נקבל גרסה מצומצמת, חטובה ויפה יותר של עצמנו, מה שמגביר את המוטיבציה להמשיך בדיאטה ובפעילות הגופנית כיוון שהתוצאות נראות. עם זאת, השמירה על תזונה נכונה ופעילות גופנית עוזרים גם לתוצאות הבודי טייט להישמר לאורך זמן וכך נוצר בעצם מוצר משלים לאורח חיים בריא שמאפשר לנו לחזק את תוצאות ההרזיה ולעצב את הגוף, בניגוד להורדה במשקל שלא תמיד באה, כאמור, היכן שאנחנו ורצים לראות אותה.

רוצים גם למקסם את תוצאות הדיאטה שלכם? חייגו אלינו 5599* לקביעת פגישת ייעוץ לטיפול בודי טייט

כתבות נוספות

איך נפטרים מהשומן? שאיבת שומן מול המסת שומן

ישנם כיום מגוון פתרונות יעילים להסרת מצבורי שומן, שלא כוללים הרעבות ודיאטות למיניהן ללא תועלת. אך ישנו גם בלבול רב לגבי השיטות השונות וההתאמה שלהן למצבים שונים. בעקבות פניות של מטופלים, החלטנו לעשות קצת סדר בדברים ולדבר על ההבדלים בין שאיבת שומן לבין המסת שומן (בודי טייט). שאיבת שומן: ראשית, מדובר בניתוח לכל דבר, המתבצע […]

מתיחת בטן, שאיבת שומן או שניהם?

מצבור של שומן עקשן שאינו יורד בדיאטה ועור רפוי ועודף מהווים בעיות אסתטיות המטרידות רבים לאחר ירידה מאסיבית במשקל או מספר לידות. השאלה היא כיצד לטפל בכל אחת מהבעיות הללו, והאם לא כדאי לרכז את הפתרונות בניתוח אחד? האמת היא שמצבורי שומן ועור עודף הן שתי בעיות שונות, שיכולות להגיע ממקור דומה. הפתרונות, שונים גם […]

סנטר כפול? body tite מגיע גם לשם!

לאן שלא נלך, הוא תמיד שם. אי אפשר להסתיר אותו וגם לא להתחבא ממנו. הוא מביך אותנו וגורם לנו להיראות שמנים מכפי שאנחנו באמת. אנחנו מדברים כמובן על הסנטר הכפול. אז איך בכל זאת אפשר להיפרד ממנו? כאן ה-body tite בא לעזרה.   אצל אחדים מדובר בתופעה הנובעת מהשמנה, אצל אחרים הסיבה היא גנטית. במקרים […]

המסת שומן או איך להיפטר מהצמיגים בקיץ

התקופה הזו בשנה שוב הגיעה – שמש ים ו… המון בגדים חשופים. עשיתם ספורט, הורדתם בכמויות האוכל ועשיתם כמיטב יכולתכם לשמור על הגזרה, ועדיין אתם רואים אותם מבצבצים להם מעל קו המכנסיים בצדי הגוף – הצמיגים! למה כל כך קשה להיפטר מהם ואיך אפשר בכל זאת לצמצם היקפים? יש אזורים בגוף שלא משנה עד כמה […]

עוד


רוצים לקבל מידע נוסף בנושא? השאירו פרטים או התקשרו 5599* ונחזור אליכם

שם מלא: טלפון: