המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (בודי טייט)

המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (בודי טייט)טיפול המסת שומן (בודי טייט) הוא חדשני בהרבה מאוד מובנים. מדובר במענה נקודתי ומוצלח במיוחד לבעיית מצבורי השומן שקשה מאוד להסיר בפעילות ספורטיבית או בדיאטה ואשר עלולים לנבוע, בין היתר, מאלמנטים הקשורים בתורשה וגנטיקה למשל. אלמנטים שקשה מאוד להתווכח איתם, כשהם נוכחים בשטח. עד שהגיע הבודי-טייט.

מדובר בטיפול המשלב אנרגיית גלי רדיו (RF) בעוצמות שונות שמופעלות בהתאמה לאיזור המבוקש. האמינו לא או לא, התוצאות ניכרות באופן מיידי כבר לאחר טיפול אחד ויחיד.

בעיית ההשמנה המערבית אינה רלוונטית למקרה הזה. מדובר במתן מענה לבעיית מצבור שומן נקודתי שפשוט לא נתן להסיר באמצעים אחרים ושהסובל ממנו כבר חשב שאבדה כל תקווה.

השמנה ביטנית, סנטר כפול, זרועות מדולדלות, קו ה"שניצלים" של החזיה באיזור הגב וגם עובי מותניים שלא מצליח לקבל מראה מחוטב- כולם כולם מקבלים יחס מוצלח באדיבות המכשיר שהצליח לסחוף אחריו כבר את כל העולם.

תפקיד טיפול המסת שומן (בודי טייט)

תכליתו של הטיפול לתת פתרון נקודתי לבעיית מצבורי שומן עקשניים הממוקמים באזורים בעייתים, שלא ניתנים לפתרון באמצעים כמו אימון או תזונה. עוד, מאפשר הטיפול הזה להתמקד באיזורים קטנים יחסית ומבלי שיוותרו עליהם צלקות ניתוחיות קשות ומבלי שידרש משך החלמה רב שמוציא את המטופל מהשגרה.

השומנים באיזור המבוקש מומסים באופן נקודתי, והנוזל שנוצר, מנוקז מחוץ לגוף במהלך הטיפול. במקביל לפעולה זו, מבצע המכשיר גם מעין "גיהוץ" , שנועד להדק את העור שמעל האזור המטופל ולהשטיח אותו באופן כזה, שיוותר מהודק ומתוח על האיזור וללא קפלים או בליטות גושניות מתחתיו.

לטיפול רמת פולשנות נמוכה מאוד ויכולת הדיוק של המכשיר בפגיעה בתאי השומן הספציפיים היא מצוינת. הודות לגלי הרדיו המופעלים על האיזור, מתעורר ייצור מוגבר של קולגן באזור והעור הופך גמיש וחיוני יותר, ממש הופך צעיר יותר ובכך מתקבל מראה לא רק מהודק, אלא ממוצק וללא פגיעה בשרירים או ברקמות הרכות!

פגישת הייעוץ עם הרופא

פגישת הייעוץ הראשונית עם הרופא נועדה בכדי לאבחן ולאפיין את האזורים המבוקשים לבודי-טייט. במקרים מסויימים יאפשר הרופא לבצע את הפעולה ביותר מאזור אחד, בטיפול אחד, בחדר הניתוח.

בתום הפגישה ישרטט הרופא לעצמו את האזורים המיועדים לטיפול וישלח את המטופל לבצע מספר בדיקות בריאותיות כלליות החיוניות לאישורו את הפעולה.

פגישת הייעוץ מתקיימת במרפאה, אולם הבודי-טייט מתבצע בחדר ניתוח ובליויי של רופא מרדים, אולם ללא צורך באישפוז או שהיה ממושכת במחלקה.

הליך טיפול המסת שומן

אנרגיית גלי הרדיו המשמשת בטיפול הזה נשלטת בעוצמתה על ידי הרופא ובהתאמה מלאה לאופי וגודל האיזור.

מכשיר הבודי טייט בנוי באופן כזה שמשלב בין שתי פעולות בו זמנית: האחת- קנולה דקיקה המוחדרת אל תוך האיזור שבו רוצים להמיס את השומן, השניה- מעין משטח בעל שטח פנים רחב ושטוח שמונח מעל האיזור, על גבי העור ונועד ל"גהץ" אותו תוך כדי המסת השומן וזאת על מנת שלא ייווצרו גושים תת עוריים של שומן ועל מנת שהעור ישב במהודק על גבי האיזור בתום הטיפול.

הקנולה הדקיקה מקרינה את גלי הרדיו אל תוך האיזור וממיסה תוך כך את השומנים שבו. השומן שהפך לנוזל, יוצא באופן אחיד מהגוף באמצעות צינורית דקה נוספת אל תוך מיכל.

גלי הרדיו הללו לא רק ממיסים את השומן, אלא תורמים לחידוש העור הודות להגברת ייצור הקולגן באיזור וכך מתקבל מראה של עור אלסטי, גמיש וחיוני יותר משהיה.

ברוב המקרים נדרשת הרדמה מקומית בלבד שלאחר התאוששות קצרה ממנה ניתן לחזור לשגרה מלאה, אולם במקרים בהם מטופל יותר מאיזור אחד, יורה הרופא על הרדמה כללית אשר באופן טבעי תוביל תמשך החלמה ממושך קצת יותר.

הטיפול אורך כשעה וחצי בממוצע ולאחריו מכסים בעדינות את החתכים הקטנטנים שבוצעו לטובת החדרת הקנולה. לרוב הם מתאחים בעצמם ללא צורך בתפרים והמטופל מצוייד במרשם אנטיביוטי לכיסוי במקרה זיהומי.

לאחר הטיפול חובשים את האיזור באמצעות תחבושת אלסטית מיוחדת שנרכשה מראש לטובת יישור מקסימאלי של העור באיזור ולקבלת תוצאה מושלמת של מראה מהודק ומתוח.

תוצאות טיפול הבודי- טייט

את התוצאות לא ניתן לראות באופן מיידי לאחר הטיפול, אלא רק כעבור שבועיים ימים, כשהנפיחות באיזור מתפוגגת.

בין חודש לשלושה חודשים לאחר הטיפול ניתן לראות באפן משמעותי הצרה של ההיקפים באיזור המטופל וכמו כן הוא יתאפיין בעור מתוח זוהר ומהודק יותר. ככל שיחלוף הזמן ויחד עם פעילות גופנית ותזונה נכונה ילך וישתפר המראה באיזור והוא רק יהפוך מחוטב וממוצק יותר ויותר. במקרים רבים, גם סימני מתיחה שהיו על האיזור- נעלמים כלא היו.

ההקפדה על הוראות הרופא והצמדות למחטב ולשגרת אימונים נאותה הם קריטיים להצלחת התהליך וקבלת תוצאות טיפול מוצלחות ככל שניתן. תוצאות שנשמרות שנים רבות.

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי לבודי טייט חייגו 5599*

כתבות נוספות

איך נפטרים מהשומן? שאיבת שומן מול המסת שומן

ישנם כיום מגוון פתרונות יעילים להסרת מצבורי שומן, שלא כוללים הרעבות ודיאטות למיניהן ללא תועלת. אך ישנו גם בלבול רב לגבי השיטות השונות וההתאמה שלהן למצבים שונים. בעקבות פניות של מטופלים, החלטנו לעשות קצת סדר בדברים ולדבר על ההבדלים בין שאיבת שומן לבין המסת שומן (בודי טייט). שאיבת שומן: ראשית, מדובר בניתוח לכל דבר, המתבצע […]

מתיחת בטן, שאיבת שומן או שניהם?

מצבור של שומן עקשן שאינו יורד בדיאטה ועור רפוי ועודף מהווים בעיות אסתטיות המטרידות רבים לאחר ירידה מאסיבית במשקל או מספר לידות. השאלה היא כיצד לטפל בכל אחת מהבעיות הללו, והאם לא כדאי לרכז את הפתרונות בניתוח אחד? האמת היא שמצבורי שומן ועור עודף הן שתי בעיות שונות, שיכולות להגיע ממקור דומה. הפתרונות, שונים גם […]

סנטר כפול? body tite מגיע גם לשם!

לאן שלא נלך, הוא תמיד שם. אי אפשר להסתיר אותו וגם לא להתחבא ממנו. הוא מביך אותנו וגורם לנו להיראות שמנים מכפי שאנחנו באמת. אנחנו מדברים כמובן על הסנטר הכפול. אז איך בכל זאת אפשר להיפרד ממנו? כאן ה-body tite בא לעזרה.   אצל אחדים מדובר בתופעה הנובעת מהשמנה, אצל אחרים הסיבה היא גנטית. במקרים […]

המסת שומן או איך להיפטר מהצמיגים בקיץ

התקופה הזו בשנה שוב הגיעה – שמש ים ו… המון בגדים חשופים. עשיתם ספורט, הורדתם בכמויות האוכל ועשיתם כמיטב יכולתכם לשמור על הגזרה, ועדיין אתם רואים אותם מבצבצים להם מעל קו המכנסיים בצדי הגוף – הצמיגים! למה כל כך קשה להיפטר מהם ואיך אפשר בכל זאת לצמצם היקפים? יש אזורים בגוף שלא משנה עד כמה […]

עוד


רוצים לקבל מידע נוסף בנושא? השאירו פרטים או התקשרו 5599* ונחזור אליכם

שם מלא: טלפון: