שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » חיטוב הגוף » בודי טייט » המסת שומן או איך להיפטר מהצמיגים בקיץ

המסת שומן או איך להיפטר מהצמיגים בקיץ

המסת שומן צמיגים במתנייםהתקופה הזו בשנה שוב הגיעה – שמש ים ו… המון בגדים חשופים. עשיתם ספורט, הורדתם בכמויות האוכל ועשיתם כמיטב יכולתכם לשמור על הגזרה, ועדיין אתם רואים אותם מבצבצים להם מעל קו המכנסיים בצדי הגוף – הצמיגים! למה כל כך קשה להיפטר מהם ואיך אפשר בכל זאת לצמצם היקפים?

יש אזורים בגוף שלא משנה עד כמה נעבוד עליהם – מצבורי השומן בהם עקשניים מדי ולא מוכנים לרדת. אזור המתניים הוא בעייתי במיוחד לגברים ולנשים. אותם צמיגים המעטרים את צדי הגוף הורסים כמעט כל מראה. ולא משנה אם החלק העליון של גופכם חטוב וצר – ברגע שתלבשו מכנסיים יותר צמודים, חולצה חושפנית או בגד ים, מימדי הגוף יאבדו פרופורציה וייראו רחבים ולא מחמיאים.

החדשות הטובות הן, שאפשר להיפטר מהצמיגים ובצורה כזו שהם לא יחזרו יותר! טיפול בודי טייט, למעשה המסת שומן בעזרת גלי רדיו מאפשר להיפטר ממצבורי השומן העקשניים באזור המתניים הבעייתי ביותר.

המסת שומן נחשבת להליך קל יחסית לניתוח שאיבת שומן, אשר מהווה פתרון לאנשים שאינם סובלים מהשמנה כללית בכל הגוף, אלא צריכים בדיוק פתרון נקודתי לאזור מסוים הסובל משומן שקשה להוריד. לכן המתניים הן אזור אידאלי עבור המסת שומן.

למעשה במהלך הטיפול ממיסים את השומן המיותר באזור המטופל בעזרת חימום על ידי גלי רדיו (RF), כאשר הנוזל מנוקז מחוץ לגוף במהלך הטיפול היתרון של בודי טייט טמון בשמו – בנוסף להמסת השומן והוצאתו מחוץ לגוף, מבצעים גם הידוק של העור אשר מחטב את האזור בנוסף להצרתו. כך מתקבלת תוצאה של הצרת היקפים, חיטוב והידוק העור.

מעבר לעובדה שהטיפול מאפשר להיפטר משומן עודף ולצמצם היקפים במקומות "אסטרטגיים" בגוף, ניתן לראות את התוצאות באופן כמעט מיידי, כך שתוכלו להיות מוכנים עם הסקיני והביקיני לעונה החמה!

 

 

רוצים לקבל מידע נוסף בנושא? השאירו פרטים או התקשרו 5599* ונחזור אליכם