שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » הסרת שיער בלייזר » לייזר טאצ' – גברים » הסרת שיער בלייזר בשיטת לייזר טאץ'

הסרת שיער בלייזר בשיטת לייזר טאץ'

לייזר טאץ' לגברים בפרופורציהלייזר טאץ' הינו טיפול הסרת שיער ייחודי לגברים ברשת מרפאות פרופורציה, הכולל שימוש במספר טכנולוגיות ועוצמות טיפול משתנות, לשם שליטה על כמות השיער באזורים מסוימים בגוף. טיפול בשיטת לייזר טאץ' מעניק את היכולת להגיע לתוצאה המבוקשת.

הטיפול מיועד לגברים המעוניינים להפחית את כמות השיער באזורים שונים בגוף, אך אינם מעוניינים להסיר לחלוטין את כל השיער וליצור מראה גוף חלק לחלוטין. תוצאות הטיפול מעניקות מראה טבעי ואסתטי עם שמירה על מאפיינים גבריים.

צמיחת השיער אצל גברים שונה מאחד לשני ולכל אחד רמת שיעור אחרת – זעירה, בינונית, מוגברת. ישנם גברים הבוחרים בהסרה מלאה של השיער ואלו שמעדיפים להפחיתו אך כן להשאירו. חלק גדול מהגברים מבקש להפחית שיער באזורים כמו בית השחי, החזה והבטן ובמקביל בוחרים בהסרה מלאה של שיער באזורים כמו גב, כתפיים ועורף.

הסרת שיער בלייזר בשיטת לייזר טאץ' הנו הליך רפואי שתפקידו להפחית את צמיחת השיער בגוף.

כיצד זה עובד

גברים רבים כיום בוחרים באפשרות של הסרת שיער בטיפול ייחודי מבית רשת מרפאות פרופורציה המאפשר הסרה חלקית, לגברים שלא מעוניינים במראה חלק לחלוטין. הסרת שיער בלייזר בשיטת לייזר טאץ' מתבצעת באמצעות סדרה 6 טיפולים, בהפרשי זמן של 12 שבועות בין טיפול לטיפול כאשר הסיבה לכך, היא מחזוריות הצמיחה. כל טיפול באזור מסוים יתפוס את זקיקי השיער בשלבי צמיחה שונים, ועל כן, ישפיע במידה שונה.

לשערה 3 שלבים של התפתחות, ומשום כך, לשם הסרה מקסימלית, יעילה ואפקטיבית של שיער, נדרשת סדרת טיפולים מקיפה בהפרשי זמן של 12 שבועות לפחות. באופן זה, קרן הלייזר תתפוס את זקיקי השיער בשלבי צמיחה שונים.

סדרת טיפולי הסרת שיער בשיטת לייזר טאץ' כוללת שילוב ייחודי של שימוש במספר טכנולוגיות ועוצמות טיפול משתנות בהתאם לשלבי הטיפול השונים, לשם השגת תוצאה רצויה. במהלך טיפול הסרת שיער בלייזר נפגעים כ- 10% מזקיקי השיער בממוצע. התוצאה המקסימאלית אליה שואפים הינה פגיעה ב- 70% מזקיקי השיער.

יעילות הטיפול

מכשיר "לייטשיר" הינו מכשיר יעיל ובטוח הנמצא בשימוש של רשת מרפאות פרופורציה. המכשיר הוכח במשך למעלה משני עשורים ע"י השימוש בו ותוצאותיו האפקטיביות. הטיפול במכשיר "לייטשיר" דורש ידע ומיומנויות הפעלה, ועל כן, יש לוודא כי הטיפול מתבצע על ידי אדם שהוכשר לכך. שימוש נכון ויעיל במכשיר ימנע תופעות לוואי לא רצויות.

ברשת מרפאות פרופורציה, טרם הטיפול נדרשת בדיקת התאמה. בדיקת ההתאמה הינה מרכיב חשוב ביותר עבור תוצאות טיפול אופטימאליות ומניעת תופעות לוואי. בזמן הבדיקה יאובחן האזור המטופל בהתאם לעובייה וצבעה של השערה וגוון העור, ויותאם הטיפול באופן פרטני.

מאחר וקרן הלייזר מתמקדת במהלך הטיפול בפיגמנט הכהה שנמצא בשורש השערה, ככל שהשיער יהיה ככה והעור בהיר כך תיווצר ניגודיות גדולה שתאפשר לקרן הלייזר למקד את האנרגיה שלה בצורה מדויקת וטובה יותר על זקיקי השיער עד להשמדתם, והטיפול יהיה יעיל ואפקטיבי. זקיקי שיער שהושמדו לא יוכלו לצמוח שוב.

טיפול לייזר טאץ' מתבצע באמצעות סדרה של 6 טיפולים, בעזרת שילוב של מספר טכנולוגיות ומשחק של עוצמות המשתנות בהתאם לשלבי הטיפול השונים. טיפול לייזר טאץ' מתאים בעיקר לאזורי החזה, הבטן, הידיים והרגליים המעניק שיפור משמעותי בצפיפות השיער ובסמיכות שלו, כאשר בסופה תוכלו להיות שעירים במידה הרצויה לכם.

לאחר הטיפול השלישי, מבוצעת הערכת מצב מחודשת. בשלב זה, מתוכננים הטיפולים הבאים, כולל החלטה לגבי תכיפות הטיפולים במידה ויש צורך לצמצם או להגדיל את טווח הזמן שבין טיפול לטיפול, וכן תכנון עוצמה מחודשת של קרן הלייזר ובמידה ויש צורך להגדיל או להקטין את מספר הטיפולים.

יתרונות הטיפול

הסרת שיער בלייזר בשיטת לייזר טאץ' מציעה יתרונות ייחודיים רבים. הטיפול בטוח ויעיל לשימוש המאפשר השגת תוצאות טיפול רצויות וידועות מראש. ביחס לשיטות טיפול אחרות, הטיפול בעל רמת כאב נמוכה.

לייזר טאץ' חוסך זמן יקר והתעסקות מיותרת בשימוש בשיטות הישנות כגון: גילוח ושעווה הגורמים לחתכים, פצעים, שערות מתחת לעור, רגישויות, או כאב.

רשת מרפאות פרופורציה, מובילה בתחום הרפואה האסתטית והסרת שיער בלייזר, מביאה לישראל  את הטרנד החדש בתחום הסרת שיער בלייזר לגברים –Laser Touch . לייזר טאץ' מעניק שיטה מיוחדת לעיצוב שיער הגוף במידה הרצויה עם שליטה מלאה על כמות השיער, המעניק חופש מרבי מתחושת אי נוחות בעקבות שיעור יתר באזורים לא רצויים בגוף.

באילו אזורים לא מבוצע הטיפול כלל?

  • הקרקפת
  • אזור האשכים
  • בקרבת פי הטבעת
  • בתוך האף / בתוך האוזן
  • מעל ו/או מתחת לגבות

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי ללייזר טאץ' חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם