שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » הסרת שיער בלייזר » הסרת שיער בלייזר לגברים » הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר לגברים בפרופורציההמודעות האסתטית בקרב גברים הפכה בשנים האחרונות לדבר שכיח, כאשר אחד מטיפולי האסתטיקה הנפוצים ביותר כיום הוא הסרת שיער בלייזר. עם הגברת המודעות, טיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים הם כבר מזמן דבר שבשגרה.

גברים רבים נמנעו בעבר מהסרת שיער מחשש לכאב וסבל ובחרו להישאר בשל כך עם השיער הקיים. אך כיום בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת, גברים רבים מוצאים לכך את הפתרון בטיפולי הורדת שיער בלייזר אשר מקנים הליך קל ומהיר. החשיבות לגוף נטול שיער עבור גברים היא משתי סיבות עיקריות: נוחות ונראות. ישנם גברים המעוניינים בהסרת שיער מלאה בעלת מראה חלק וישנם אלו המעוניינים הסרת שיער חלקית בה ניתן לשלוט על הכמות.

מכשיר "לייטשיר" הנמצא בשימוש של רשת מרפאות פרופורציה, הנו מכשיר יעיל ובטוח אשר שהוכח במשך עשרות שנים בעזרת השימוש בו והאפקטיביות שלו. המכשיר פועל על כל גווני העור ומשלב חידושים טכנולוגים עצמתיים העוזרים לזרז את התהליך. המכשיר נבדק ואושר ע"י ה- FDA האמריקאי, ה- CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

כיצד זה עובד?

גברים רבים כיום בוחרים באפשרות של הסרת שיער מלאה מאזורים מסוימים בגוף, או בטיפול ייחודי מבית רשת מרפאות פרופורציה המאפשר הסרה חלקית לגברים שלא מעוניינים במראה חלק לחלוטין.

בפרופורציה הסרת השיער בשיטת הלייזר מתבצעת באמצעות סדרה של עד 12 טיפולים, בהפרשי זמן של 12 שבועות בין טיפול לטיפול. הסיבה לכך היא שצמיחת השיער היא מחזורית וטיפול בודד באזור מסוים יתפוס כל שערה בשלב צמיחה שונה ועל כן ישפיע במידה שונה. לשערה קיימים 3 שלבים של התפתחות וזקיקי השיער באזור מסוים לא נמצאים יחדיו באותו שלב. לשם הסרת שיער מקסימאלית, יעילה ואפקטיבית, סדרת טיפולים בהפרשי זמן של לפחות 12 שבועות יועילו להרס זקיק השערה בשלבי הצמיחה השונים שלה.

בכל טיפול בלייזר נפגעים בממוצע 10 אחוז מזקיקי השיער, כאשר התוצאה המקסימאלית אליה שואפים להגיע היא 70 אחוז מזקיקי השיער. על כן, יש לוודא שבמרפאה בה בחרתם לבצע את טיפולי הסרת השיער בלייזר, קיים מכשור וטכנולוגיה המתאימים עבור מצבים משתנים.

יעילות טיפול הסרת שיער בלייזר לגברים

מכשיר הלייזר הינו מכשיר רפואי אשר דורש ידע ומיומנויות הפעלה ועל כן, יש לוודא שהוא מופעל על ידי אדם מקצועי ומיומן שעבר הכשרה לכך.

בטרם מגיעים לשלב הטיפול עצמו נדרשת בדיקת התאמה שהינה מרכיב חשוב ביותר לשם מניעת תופעות לוואי ותוצאות טיפול אופטימאליות. האזור המטופל ייבחן בהתאם לצבע, עובי השערה וגוון העור, והטיפול יותאם באופן פרטני על ידי עוצמת קרן הלייזר בעבור טיפול יעיל ואפקטיבי.

קרן הלייזר מתמקדת בפיגמנט הכהה שנמצא בשורש השערה וככל שקיימת ניגודיות גדולה יותר, הטיפול הופך יעיל יותר. למשל, גוון שיער כהה ועור בהיר מאפשר לקרן הלייזר למקד את האנרגיה שלה בצורה טובה ומדויקת יותר על זקיק השערה עד להשמדתה.

לאחר הטיפול השישי מבוצעת הערכת מצב מחודשת, בה מתוכנן השלב הבא של הטיפול, כולל העוצמה המחודשת של קרן הלייזר ותכיפות הטיפול במידה וישנו צורך להגדיל או לצמצם את טווח הזמן בין טיפול לטיפול.

במרפאה בה בחרתם לשם ביצוע טיפולי הסרת שיער בלייזר, חייב להיות מכשור מתקדם אשר מתאים לבעלי סוגי שיער ועור שונים.

מאיפה מסירים שיער?

בעבר, גברים היו בוחרים להוריד שיער מאזורים חשופים כגון העורף וצווארון – V, אך מאז הצטרפו לכך מגמות חדשות בהן ניתן לראות הסרת השיער אצל גברים מאזורים פחות חשופים, כגון: גב תחתון, כתפיים, מפשעות ובית שחי. נכון להיום, גברים שמים דגש רב על האסתטיקה וחלק גדול מהם בוחרים באפשרות של הסרת שיער מלאה מאזורים מסוימים בגוף שאינם בהכרח חשופים, וחלקם בטיפול המאפשר הסרה חלקית. ניתן לראות גם גברים המבקשים להפחית שיער מאזור הפנים, כגון: בין הגבות, עצמות לחיים, אפרכסת חיצונית ותנוך.

את טיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים ניתן להתחיל מגיל 17 ומעלה, כאשר אזורים כמו כתפיים, גב, עורף והפחתה של שיער באזורים מסומים, עדיף לבצע החל מגיל 25 שזהו הגיל בו מסתיימת ההתפתחות ההורמונאלית. טיפול בשנים מוקדמות לאלה שצוינו עשוי להיות לא אפקטיבי.

באילו אזורים לא מבוצע הטיפול כלל?

  • הקרקפת
  • אזור האשכים
  • בקרבת פי הטבעת
  • בתוך האף / בתוך האוזן
  • מעל ו/או מתחת לגבות

מי לא מתאים לטיפול הרחקת השיער בשיטת הלייזר?

בעלי שיער בלונדי, ג'ינג'י ולבן, משום שלא קיים אצלם פיגמנט כהה וקרן הלייזר תתקשה לזהות את זקיקי השיער. לכן, טיפול הסרת שיער בלייזר עבורם לא יניב תוצאות כלל.

למי אסור לבצע טיפולי הרחקת שיער בלייזר?

לחולי סרטן העוברים טיפולי כימותרפיה, נוטלי תרופות היוצרות רגישויות בעור ובעלי עור שזוף.

יתרונות טיפול הסרת שיער בלייזר

  • שיטה המעניקה בראש ובראשונה עור חלק ללא שיער, המאפשר חופש מרבי מתחושת חוסר נוחות ואי נעימות בעקבות שיער באזורים לא רצויים בגוף.
  • חוסכת זמן והתעסקות מיותרת של הסרת שיער בעזרת שיטות הישנות כגון: גילוח ושעווה הגורמות לחתכים, פצעים, רגישויות, או כאב.
  • מראה חלק משיער מעניק מראה אסתטי ויפה יותר ותחושה נעימה בזמן החיכוך של הבגד עם העור. כך, במשך היום הגוף צובר פחות זיעה ומתייבש בצורה מהירה.

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי להסרת שיער בלייזר חייגו 5599*


רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם