שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » ניתוחים פלסטיים » גוף » שאיבת שומן » שאיבת שומן

שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן בפרופורציה

שאיבת שומן הוא ניתוח להסרת מצבורי שומן עיקשים שקשה להיפטר מהם בדיאטה רגילה. הניתוח מסייע בכל הקשור לנושא הצרת היקפים ולשיפור המראה האסתטי הכללי. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הניתוח אינו מהווה תחליף לדיאטה ולפעילות גופנית, ולכן חשוב להמשיך ולהתמיד באלו גם לאחר שאיבת שומן, על מנת לשמר את התוצאות ולמקסם אותן.

תפקיד ניתוח שאיבת שומן

הניתוח מיועד לאנשים בריאים שאינם סובלים מעודף משקל רב ושעורם אלסטי יחסית, כך שהצרת ההיקפים תהיה בולטת לעין. גמישות העור חשובה ליכולת ההתאוששות מהניתוח, מאחר ועודפי העור שנותרים לאחר השאיבה, צריכים להתכווץ ולהתאים עצמם לממדים החדשים של הגוף. מסיבה זו מומחי רשת מרפאות פרופורציה ממליצים לעבור את הניתוח לפני גיל 40, אז חלה ירידה טבעית ברמת האלסטיות של העור.

הרופא ימליץ להפסיק נטילת ויטמינים ותוספים, מדללי דם וצריכת אלכוהול כשבועיים לפני הניתוח. הניתוח אורך בין שעה לשעתיים.

הליך ניתוח שאיבת שומן

הרופא יבצע מספר נקבים בעור ויחדיר תמיסה המכילה חומרי הרדמה וחומרים המכווצים את כלי הדם. לאחר מכן, תתבצע שאיבת השומן מהאזורים המיועדים. השאיבה תתבצע בעזרת צינורית ואקום ולעתים בצירוף גלי רדיו (בדומה להליך בודי טייט), אולטרסאונד או לייזר, זאת בהתאם למורכבות הניתוח וכמות השומן אותה מעוניינים לשאוב.

בתום ההליך, ייתפרו האזורים ממנו נשאב השומן והמטופל יועבר להתאוששות. יש לקחת בחשבון כי המגבלה בשאיבה לניתוח אחד הנה 5 ליטר. מעל כמות זו עולה שכיחות הסיבוכים ולכן לא מומלץ לשאוב יותר מכמות זו.

תוצאות ניתוח שאיבת שומן

תקופת ההחלמה מהניתוח נעה בין 3-6 חודשים ולאחר מכן כבר יהיה ניתן יהיה להבחין בתוצאות. בתום הניתוח תולבש על האזור חגורת לחץ מיוחדת אשר מתאימה לאזור הטיפול. חגורה זו מיועדת לשמירה על לחץ קבוע על האזור, מה שיוביל לקיבוע העור באופן אחיד ומתוח באזור השאיבה. את החגורה יש ללבוש לתקופה של כשבועיים עד חודש לאחר הניתוח.

כשבוע לאחר הניתוח ועל מנת לזרז את ירידת הנפיחות בעור, ניתן לבצע עיסוי מקומי, מה שיסייע גם בהפחתת כאבים. התמדה בעיסוי האזורי למשך מספר ימים רצופים, תוביל להשגת תוצאות מוצלחות ביותר בהורדת הנפיחות. ניתן להשתמש בתוספים טבעיים כמו Arnica (משחה וכדורים).

חזרה לשגרה יום יומית תתאפשר באופן הדרגתי ובתוך שבוע מהניתוח. לאימוני כושר ניתן לחזור רק לאחר חודש ובצורה אטית והדרגתית.

הסימנים הכחולים נעלמים בהדרגתיות, התפרים נושרים מאליהם והאיזור מקבל את הפרופורציות החדשות שלו. הקפדה על פעילות ספורטיבית ותפריט מאוזן יסייע על שמירת התוצאה לאורך זמן וימנעו מתאי השומן הנותרים באיזור הטיפול ובאיזורים אחרים בגוף, לגדול.

לפרטים נוספים על ניתוח שאיבת שומן והזמנת ייעוץ רפואי חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם