שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » חיטוב הגוף » בודי טייט » המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (בודי טייט)

המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (בודי טייט)

טיפול המסת שומן בגלי רדיו (בודי טייט) הוא טיפול חדשני ומתקדם בעל פעולה כפולה – הטיפול מעניק פתרון מוצלח במיוחד למצבורי שומן נקודתיים וכן ממצק ומחטב את העור.

הטיפול מיועד להעלמת מצבורי שומן אשר נובעים בדרך כלל ממבנה גוף (גנטיקה), לידות ועוד.
מדובר במצבורי שומן שקשה להיפטר מהם למרות דיאטות ועיסוק בפעילות גופנית כגון שומן בטני, סנטר כפול, זרועות מדולדלות, קו ה"שניצלים" של החזייה באיזור הגב וגם עובי מותניים שלא מצליח לקבל מראה מחוטב – כולם מקבלים פתרון מוצלח באדיבות המכשיר שהצליח לסחוף אחריו כבר את כל העולם.

הודות למכשור המתקדם בו נעשה שימוש, ניתן לבצע המסת שומן ממוקדת ברמת דיוק גבוהה במיוחד המאפשרת להיפטר מאותם מצבורי שומן עקשניים וכך לחטב ולהצר את הגוף. בנוסף, החימום בעוצמות גבוהות עליו מבוסס הטיפול, מעודד את הגוף לייצור מוגבר של החומר קולגן, האחראי על האלסטיות של העור וכך בנוסף לחיטוב הגוף והמסת השומן מתקל גם מראה של עור אלסטי, גמיש וחיוני.


פגישת הייעוץ עם הרופא

פגישת הייעוץ הראשונית עם הרופא נועדה בכדי לאבחן ולאפיין את האזורים המיועדים לטיפול. במקרים מסוימים יאפשר הרופא לבצע את הפעולה ביותר מאזור אחד, וכך להיפטר ממצבורי שומן בכמה אזורים בטיפול אחד.

אנרגיית גלי הרדיו המשמשת בטיפול נשלטת על ידי הרופא ובהתאמה מלאה לאופי וגודל האיזור, לכן חשוב במיוחד שהטיפול יבוצע בידי רופא מנוסה ומיומן.

כל הטיפולים בפרופורציה מתבצעים על ידי רופאים כירורגים מומחים בעלי ניסיון של אלפי מטופלים.

איך זה עובד?

הטיפול משלב אנרגיית גלי רדיו (RF) בעוצמות שונות המופעלות בהתאמה לאיזור המבוקש. התוצאות ניכרות באופן מיידי כבר לאחר טיפול אחד ויחיד.

מכשיר הבודי טייט משלב בין שתי פעולות בו זמנית: חימום אזור הטיפול עד להמסה של תאי השומן והוצאתם מחוץ לגוף, ובמקביל מעין משטח רחב ושטוח שמונח על גבי העור ו"מגהץ" אותו תוך כדי המסת השומן וזאת על מנת שלא ייווצרו גושי שומן תת עוריים ושהעור באיזור המטופל יהיה הדוק וחטוב.

הטיפול מאפשר להתמקד באיזורים קטנים יחסית, מבלי להותיר צלקות ומבלי שיידרש זמן החלמה ממושך. הטיפול הינו בעל רמת פולשנות נמוכה ויכולת הדיוק של המכשיר בפגיעה בתאי השומן הספציפיים היא מצוינת.

הטיפול הכירורגי מבוצע תחת הרדמה ואורך בין שעה לשעתיים. לאחריו חובשים את האיזור בתחבושת אלסטית מיוחדת לטובת יישור מקסימאלי של העור וקבלת תוצאה מושלמת של מראה מהודק ומתוח.

מועמדים לטיפול המסת שומן

היות וטיפול הבודי טייט מיועד להמסת מצבורי שומן נקודתיים, הוא אינו מתאים לבעלי עודף משקל גבוה אשר מחפשים להיפטר מצבורי שומן גבוהים במיוחד. מידת ההתאמה לטיפול נקבעת על פי מדד ה-BMI (מדד מסת הגוף) המהווה האינדיקציה העיקרית למשקל תקין/עודף משקל/תת משקל. אנשים בעלי רמת BMI של מעל 30 אינם יתאימו לטיפול הבודי טייט.
כמו כן, אנשים שהשילו ממשקלם קילוגרמים רבים וסובלים מעור רפוי אינם מועמדים אידאליים לעבור את הטיפול.

תוצאות הטיפול

זמן ההחלמה קצר במיוחד הודות לפולשנות המינימלית של ההליך. את התוצאה הסופית ניתן לראות לאחר כשבועיים. בין חודש לשלושה חודשים לאחר הטיפול ניתן להבחין בהצרת היקפים משמעותית באזור המטופל וכן בעור מתוח, זוהר ומהודק יותר. עם הזמן, ילך וישתפר המראה באזור והוא יהפוך מחוטב וממוצק יותר ויותר. במקרים רבים, גם סימני מתיחה ייעלמו.

 

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם