שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » טיפולים אסתטיים » הצערת הפנים » העלמת כתמים » העלמת כתמים

העלמת כתמים

העלמת כתמים בפרופורציה

כתמים על העור יכולים להעיב על איכות החיים. לא רק חשיפה מזיקה לשמש יוצרת כתמים על עורנו ולמעשה ישנן סיבות רבות ומגוונות להיווצרותם. את חלקם אפשר למנוע ואת חלקם לא. אך הבשורה המשמחת היא שברוב המקרים, הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו מאפשרת להסירם.

בין אם מדובר בדובר בכתמים הנובעים מסיבות הורמונליות, חשיפה לא בטוחה לשמש, הזדקנות העור או כתמים הנוצרים באדיבות הרדיקלים הרעילים החופשיים שמסתובבים להם באוויר, הבשורה הטיפולית בהעלמת הכתמים היא יוצאת דופן ממש.

תפקידו של טיפול העלמת כתמים

כאמור, כתמי עור הם תופעה מעיקה שבסופו של דבר תהיה מנת חלקה של רוב האוכלוסייה במידה כזו או אחרת. האחראי להיווצרותו של הכתם הוא למעשה המלנין, אותו פיגמנט חום שחור אשר מופרש מתאים באפידרמיס (שכבת העור החיצונית) המכונים מלנוציטים. המלנין מופרש למשל בעת שיזוף בכדי לסייע לגוף להגן על עצמו – ולמעשה סופג בעצמו את הקרינה המסוכנות.

במקרים שונים אותם ציינו לעיל, מופרש המלנין באופן לא אחיד ולעתים גם מסיבות לא מוסברות, מה שמוביל להופעתו של כתם על העור. כתם, שברוב המקרים לא יעלם אם לא יקבל את הטיפול הנאות.

הסרת הכתמים בלייזר הנה שיטה אשר הוכיחה עצמה כיעילה בקרב אחוזים גבוהים באוכלוסיה ותוצאותיה מאריכות ימים.

פגישת הייעוץ עם הרופא

ראשית יש לציין כי טיפול העלמת כתמים בלייזר מתאים לגברים ונשים כאחד, צעירים ומבוגרים. בפגישת הייעוץ יאבחן הרופא את סוג עורו של המטופל ויחליט האם אכן מדובר בפתרון היעיל ביותר. יש לציין שיטה זו תהיה יעילה ביותר עבור בעלי גוון עור בהיר יחסית.

מאחר ומדובר בשימוש בטכנולוגיית לייזר, יש לוודא כי הטיפול יבוצע על ידי איש מקצוע מיומן ובהשגחת רופא בלבד.

 הליך טיפול העלמת כתמים

 מדובר בסדרת טיפולים הכוללת חמישה מפגשים אחת לחודש, המבוצעים בתוך המרפאה.

ישנה חשיבות רבה למצבו של העור לפני הטיפול. את הטיפול יש לבצע כאשר העור אינו שזוף ובשגרה מלאה של הגנה מהשמש. כמו כן,  יש לתחזק אחת לחצי שנה, בהתאם להמלצת הרופא לאחר אבחונו את סוג העור.

קרני הלייזר מפרקות את ריכוז המלנין בעור והודות לחימום עדין של האזור, ממיסה והורסת אותו. הפעולה מובילה באופן ישיר גם להגברת ייצור הקולגן בעור ובכך משפרת פלאים את מרקמו וגמישותו.

אורכו של כל טיפול כחצי שעה, הוא אינו פולשני והחזרה לשגרה היא מידית.

תוצאות טיפול העלמת כתמים

הטיפול מסייע בהעלמת כתמים והבהרתם כשאפקט נוסף שלו הוא הגמשת העור והפיכתו לבעל מרקם בריא וחיוני יותר.

חשוב לאמץ שגרה עקבית של טיפוח והגנה על העור, הימנעות מחשיפה לא מבוקרת לשמש ולשימוש במסנני קרינה איכותיים. כמו כן, חשוב להימנע מחשיפה ישירה לחומרים מזיקים דוגמת טרפנטין ואפילו אצטון ולהגדיל את הופעת המאכלים בעלי נוגדי החמצון בתפריט שלכם; עגבניות, תרד וגזר יחוללו פלאים וסייעו לשמר את תוצאת הטיפול לתקופה ארוכה.

*הטיפול אינו מבוצע במהלך חודשי הקיץ

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי להעלמת כתמים חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם