שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » טיפולים אסתטיים » הצערת הפנים » מזותרפיה » מזותרפיה – הדור החדש של אנטי אייג'ינג

מזותרפיה – הדור החדש של אנטי אייג'ינג

נשים וגברים המקפידים לתחזק את עור הפנים שלהם כבר יודעים, שעדיף למצות את שיטות הטיפול שאינן כרוכות בניתוח ולהיכנס תחת סכין המנתח רק כשממש כבר אין ברירה והגיע הזמן. הטיפולים המתקדמים השונים, המיועדים לשיפור ניכר של עור הפנים ללא התערבות כירורגית, כוללים בתוכם גם מזותרפיה. טיפול המבוסס על שיטה ייחודית של מיקרו הזרקות תת עוריות המזינות את העור במינרלים וחומרי אנטי אייג'ינג איכותיים, שמאפשרים לעוד לשמר את המראה הרענן שלו ואף מעכבים עבורו את ייצור הקמטים החדשים.

ענף האסתטיקה, שבאופן תדיר מתפתח ומפתח שיטות טיפול חדשניות ומתקדמות, לא מאכזב גם בזירת הטיפול הכל כך מוצלח הזה, ומציע שדרוג נוסף שהופך אותו לאחד הטיפולים המתקדמים והמוצלחים ביותר שיש היום בתחום אסתטיקת הפנים – מזותרפיה, הדור החדש.

טיפול מזותרפיה מתאים לנשים וגברים בטווח גילאים רחב מאוד, אולם בהחלט מומלץ להתחיל איתו בגיל בו כבר מזהים בבירור את הקמטים הראשונים, שמן הסתם, עוד יעמיקו.

תפקידו של טיפול מזותרפיה, הדור החדש:

מזותרפיה הינו פיתוח ביו-רפואי חדשני הפועל בשלושה מישורים: החדרה עמוקה ביותר של מינרלים אל תוך העור, החזרת נפחים הודות לשימוש בחומצה היאלרונית וכמו כן, שיטת הטיפול בדקירות האיזור, באמצעות מחטים הדקיקות, וטכניקת הדקירה (הזווית בה מוחדרת המחט, עומק החדרת המחט באופן מדויק, צפיפות הדקירות) מסייעת בהגברת ייצור הקולגן באזור באופן טבעי!

כאמור, הטיפול כולל הזרקות ממוקדות באמצעות מחטים דקיקות במיוחד, אשר מחדירות תרכובת חומרים מזינים אל תוך איזור הטיפול. את תרכובת החומרים מרכיב הרופא בהתאם למצב העור של המטופל והם מזינים את העור באופן ישיר, מרעננים, ממריצים ומגבירים את מידת האלסטיות שלו עד כי הוא הופך זוהר.

החומרים המשמשים לטיפול המזותרפיה כוללים תרכובות של מינרלים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ותרכובות הומיאפותיות אשר מזינות את העור. לכל התרכובת הזו מתווספת חומצה הילארונית, שמעניקה אפקט מופלא של מילוי לכל השטח המטופל, כך שנוסף על החלקת העור והבוהק שהוא מקבל, מתקבל אפקט של החזרת נפחים אל רקמות השריר המדולדלות ונדמה כי האיזור עבר מעין מתיחה.

למרות שמומלצת סדרה בת שלוש הזרקות לפחות, גם טיפול אחד בלבד יתרום לשיפור משמעותי ומיידי בנראות העור ותחושתו וניתן לעבור אותו לא רק באזור הפנים, אלא גם באזורי המחשוף, הצוואר וכפות הידיים.

פגישת הייעוץ עם הרופא:

פגישת הייעוץ המקדימה עם הרופא תספק לו מידע בנוגע לסוג העור, אופי ועומק הקמטים הקיימים ותסייע לו בקבלת מושג לגבי אורח חייו של המטופל וסביבתו (מעשן, סוג התזונה, חשיפה לשמש וכדומה), ובכך יוכל להרכיב באופן המיטבי והמוצלח ביותר את תרכובת החומרים המזינים שישמשו עבורו בטיפול.

טרם הטיפול ניתן למרוח על העור משחת אלחוש מתאימה שתעמעם את תחושת הכאב.

קיימות קבוצות סיכון נקודתיות שטיפול מזותרפיה אינו מתאים להן, כגון נשים הרות, נשים מניקות, חולי סרטן וגם חולי סוכרת ולב נמצאים בקבוצת סיכון שאינה מאפשרת להם לעבור טיפול זה.

הליך מזותרפיה 

כיאה לטיפול אסתטי מתקדם וייחודי, מזותרפיה אינה כוללת חיתוך העור או הרדמה ויכולה לשמש כטיפול מניעתי עבור נשים וגברים שהחלו לזהות על עורם את הקמטים השטחים הראשונים ולעכב את העמקתם או את היווצרותם של קמטים חדשים.

הזרקות חומרי המילוי המיוחדים אל בין השכבות של העור, במיקום המדויק של הקמט מעניקים לעור טיפול נקודתי שמספק לו מענה מיידי ואפקטיבי מאין כמותו.

כפי שצוין, טיפול זה איננו טיפול חד פעמי וההמלצות הן לבצע אותו בסדרה של מינימום שלושה טיפולים ובהמשך על פי המלצתו של הרופא, אולם כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן יהיה להבחין בגמישותו המחודשת של העור, בזוהר המופלא והנהדר שהוענק לו וגם בהיעלמותם ההדרגתית של הקמטים.

ההמלצה היא לעבור את הטיפול פעמיים בשנה לשימור ומניעה. בכל מקרה החשיפה אל השמש לאחר הטיפול הינה אסורה לחלוטין.

תוצאות מזותרפיה:

כבר לאחר ההזרקה הראשונה ניתן להבחין בכך שהעור המקומט והרפוי הופך למלא חיות וגמישות באופן ניכר. הקמטים מוחלקים כבמטה של קסם, אפקט המילוי מורגש באופן מיידי והעור נראה תוסס, חיוני ואף זוהר וקורן יותר.

על מנת לסייע בשימור התוצאה של הטיפול יש לאמץ אורח חיים שכולל תזונה בריאה ומאוזנת, פעילות גופנית ממריצה, מספיק שעות שינה בכל יום ושתייה מרובה של מים.

בתום הטיפול עלולות להופיע על העור תופעות לוואי קלות דוגמת אדמומיות או רגישות באיזורי ההזרקה. גם נפיחות, כאב קל ולעיתים אלרגיה לחומרים המוזרקים עלולים להופיע אולם מדובר בתופעות סבירות ונורמליות לחלוטין. במידה ומתרחשת תופעה יוצאת דופן, יש לגשת לביקורת אצל הרופא המטפל


לפרטים נוספים וייעוץ רפואי חייגו 5599* או מלאו את הטופס בתחתית העמוד

 

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם