שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » טיפולים אסתטיים » עיצוב הפנים » מילוי שקעים » מילוי שקעים

מילוי שקעים

מילוי שקעים בפרופורציהנפילה של הפנים היא תופעה שרובינו יסבלו ממנה בשלב כזה או אחר בחיים. כמובן שאלמנטים כמו גנטיקה, חשיפה לשמש, הבעת רגשות באמצעות מימיקות הפנים משפיעים- אולם גם מי שלא סובל מהללו, יחוו מקרוב את כוחה של הגרביטציה.

הרצון של כולנו בשימור תווי הפנים החזקים וקיומם של הנפחים בפנים, אלו המעניקים לנו מראה חיוני וצעיר- הוא חזק, ורובינו אף פועלים בצורות שונות על מנת להשיג את המראה המבוקש באמצעות תכשירי טיפוח שונים ואפילו, כן כן.. תרגילי אימון לפנים. הללו יפים וחשובים, אולם לא יכולים לעמוד בפני ההליך הבלתי נמנע בחיינו: איבוד האלסטיות של העור, תהליכי השמנה והרזיה, ההתקדמות הטבעית של הגיל שלנו ואיבוד הנפחים ברקמות העור מביאים בסופו של דבר לשקעים. אותם מרקמים לא אחידים בחלקים מאוד מסוימים בפנים, שבאים לידי ביטוי בעיקר בהצללות ומשווים לנו מראה מבוגר, עייף ולעיתים אפילו חולני.

תפקידו של מילוי שקעים

כאמור, התבגרותנו הטבעית כבני אנוש מובילה באפן בלתי נמנע לאיבוד הנפחים באזורי הרקמה השונים בפנים, אותם אזורים בהם הנפחים מהותיים וקריטיים ליצירת המראה הצעיר והחיוני לו אנו משתוקקים. רמות הקולגן באזורים אלו מדלדלים ברבות השנים ורקמות החיבור הבין-תאיות כמו גם רקמות השומן בתת עוריות ורקמות השריר, מגיבים בהתאם וצונחים. אזורי הרקות, מתחת לעיניים, אזורי הלחיים ואפילו הלסת התחתונה הם עיקר האזורים המועדים לפורענות, בהם השקעים ניכרים באופן מהותי.

הליך מילוי השקעים נועד להשיב את אותם נפחים נדרשים לאזורים הללו, על מנת לשוות להם את אותו המראה המתוח והרענן שניחנו בו בטרם החלו לשקוע. הדבר מתבצע על ידי הזרקות חומרי מילוי מתקדמים המשמשים ברפואה האסתטית מזה שנים בהצלחה מרובה.

פגישת הייעוץ עם הרופא

פגישת הייעוץ המקדימה עם הרופא נועדה לבדוק בטרם הטיפול, מהם אותם אזורים ספציפיים בהם המטופל סובל משקעים וכמובן לבחון איזו כמות חומר נדרשת לטובת מילוי נאות שלהם.  ברוב המקרים אין מגבלות רפואיות לטיפול הזה, אולם השיחה המקדימה של הרופא עם המטופל נועדה לסייע לו לבחון בעיות בריאות מיוחדות ולהסביר לו מראש על חומרי המילוי השונים, אופי הטיפול וכמה זמן נדרש לו.  הטיפול מבוצע במרפאה ובתנאים נוחים.

 הליך מילוי שקעים

חומרי המילוי הטבעיים בהם עושים שימוש לטובת הטיפול הם ידידותיים מאוד לרקמות העור ותואמים את הרכבו הטבעי, כך שנדיר שהגוף ידחה אותם או שלא יגיב אליהם באפקט הנדרש.

השימוש העיקרי למילוי השקעים הוא בחומצות הילארוניות בדרך כלל, אותה חומצה טבעית המצויה בגופינו ועל כן, נקלטת בו כראוי וכעבור זמן מה גם מתמוססת ונספגת בו. החומר הזה מושלם לביצוע הטיפול מאחר והוא מעניק תוצאה אחידה ובולטת לעין, האזור נראה מלא חיוניות באופן הכי קרוב אל הטבע שרק ניתן וכעבור פרק זמן מסוים החומר הטבעי הזה נספג אל תוך הגוף מבלי להסב לו נזק בריאותי – ויש לחזור על התהליך שוב, בהמלצת הרופא.

לעיתים הרופא יחליט לאלחש את איזור ההזרקות הנבחר, על מנת שהטיפול יעבור באופן מהיר והנוח ביותר עבור המטופל.

הטיפול מתבצע בתוך מרפאה על ידי רופא מיומן ואורך כ-20 דקות בממוצע, תלוי בשטח ההזרקות המבוקש. על פי המקרה הספציפי של כל מטופל, ימליץ הרופא בכמה אזורים יש לבצע את מילוי השקעים על מנת שהתוצאה תהיה הטובה ביותר, ובמקרים שונים אף יידרש לטובת העניין גם מפגש טיפולי נוסף.

תוצאות מילוי השקעים

הרקמות השקועות ממש מתמלאות ועולות כלפי מעלה, אל פני שטח הפנים, מלאי חיוניות ובאופן מתוח ואחיד. החומצה ההילארונית מיטיבה עם העור ועל כן מתקבל גם אפקט נוסף לאותו איזור- המתבטא בעור זוהר ומלא חיוניות ממש.

מילוי השקעים מחזירים לפנים את המראה הצעיר והבריא של השנים המוקדמות בחייו של המטופל, מבלי לעבור תחת סכין המנתח ומבלי להזדקק למשך החלמה ארוך ומייגע. החזרה אל השגרה היא מיידית, ללא תופעות לוואי בדרך כלל- פרט לאדמומיות מקומית או נפיחות נקודתית שחולפת כעבור מספר שעות עד יומיים בודדים.

 לפרטים נוספים וקביעת תור לייעוץ רפואי בנושא מילוי שקעים חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם