שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » טיפולים אסתטיים » עיצוב הפנים » עיצוב סנטר » עיצוב סנטר

עיצוב סנטר

עיצוב סנטר בפרופורציהאיזה עקשנית זאת, רואים עליה ישר לפי הסנטר! משפטים דוגמת אלה הם שגרה שנייה עבור כל מי שקורא את סביבתו על פי מאפיינים פיזיים או סתם כזה שנשען על גבי מיתוסים שפשוט.. נשמעים טוב!

סנטרים מחודדים הפכו להיט של ממש בקרב נשים וגברים כאחד, בעיקר לאור העובדה כי כוכבים הוליוודים רבים מתהדרים בהם בגאון. סנטרים מרובעים מזכים את מי שניחן בהם במראה מסוקס ונחוש, החלטי ואסרטיבי, ואילו סנטרים נסוגים או כאלה שכמעט ולא ניתן להבחין בקיומם, ממלאים את בעליהם לא פעם בתחושות עצב ותסכול שרק הם ודומיהם יוכלו להבין…

ענף הרפואה האסתטית שלעולם אינו קופא על שמריו, מאפשר לאנשים הללו ליהנות מחידושים ושכלולים של טיפולים קיימים, תוך שהם מתאימים אותם לצרכיהם הנקודתיים ומעניקים להם את היכולת ליהנות משיפור חזותי מורגש, מבלי להחדיר לגופם תותבים ומבלי להיכנס תחת סכין המנתחים. קוראים לזה פיסול פנים. וליתר דיוק- עיצוב סנטר.

תפקידו של עיצוב הסנטר

עיצוב הסנטר נועד עבור מי שעצם הסנטר שלהם היא קטנה מאוד ואינה פרופורציונאלית למבנה פניהם. תופעה זו, הקרויה גם סנטר נסוג, גורמת לאדם להראות חסר נוכחות, נוטלת מעוצמותיו והופכת כל תמונת פרופיל לכזו שירצה לגנוז לעד.

אל איזור הסנטר מוזרק בעדינות רבה חומר מילוי טבעי שנבחר מראש על ידי הרופא ואשר יפוסל לאחר מכן כסנטר שיותאם באופן הרמוני לפנים.

הפיסול יכול גם לשפר מבנים שונים של סנטרים; לרבע מחודדים, להחזיר נפחים למי שסובלים משקעים בצידי הסנטר וגם למלא את הפסים המאפיינים סנטרים "זקנים" של אנשים מבוגרים.

כל הסובלים מהתופעה ודאי ישמחו לדעת שמדובר הליך פשוט וקצר מאוד, שלאחריו החזרה לשגרה היא מלאה ונטולת כאב.

פגישת הייעוץ עם הרופא

מבוגרים וצעירים, נשים וגברים, כולם יכולים ליהנות מפלאיהם של חומרי המילוי וידיו המאומנות של הרופא המפסל. הרופא יאבחן את צורתו של הסנטר, יתאר באוזני המטופל מהן שיטות המילוי והעיצוב האפשריות במקרה שלו ובתום הטיפול יוכלו להגיע למראה מעוצב ומשורטט של הפנים, הודות לסנטר חטוב המתאים להם באופן מושלם.

פגישת הייעוץ המקדימה מתבצעת במרפאה שם גם יחליט הרופא באילו חומרי מילוי הוא ישמש לטובת עיצוב הסנטר: בין אם יהיה זה קולגן, או חומצה הילארונית ויתכן אף כי יבחר בחומרים נוספים המבוססים דווקא על מלח קלציום. כל אחד מהחומרים האלה הינו בטוח לשימוש והרופא יבחר באחד מהם לאור מצבו הנוכחי של המטופל ולאור התוצאה הנדרשת המבוקשת בסנטרו.

הליך עיצוב הסנטר

לאחר שייבחר  החומר הנכון לפעולה, הרופא יזריק את חומרי המילוי לאזור קו המתאר של הסנטר. כמות החומר תבחן על ידו בצורה מדודה ותוך כך יוכל לעצב את הסנטר באופן מדויק ככל שניתן, שיניב את התוצאה הרצויה, אך יחד עם זאת ישמור על המראה הטבעי של הפנים.

ריבוע סנטר, עיגול צידיו, מילוי בחריצים הצידיים שלו וגם הענקת נפח לסנטרים קטנים ונסוגים, יאפשרו לכל אדם למצוא את הנוסחה-הגיאומטרית הנכונה עבורו, שתהווה השלמה מותאמת לפניהם. ההליך כולו אורך לא יותר מחצי שעה.

תוצאות עיצוב הסנטר

תוצאות הטיפול הזה מדברות בעד עצמן בכל העולם: פניהם של המטופלים הופכים לנכונים יותר, סימטריים יותר וגם פרופורציונאליים ביחס לאיברים שבתוכם. השינוי אולי מתחיל מבחוץ, אך משנה באורח פלא גם את תחושותיהם של המטופלים, שמדווחים על עליה בביטחונם העצמי ובשיפור היכולות החברתיות שלהם לאין שיעור.

החומרים שהוזרקו לאזור הסנטר הם טבעיים ולכן הגוף אינו דוחה אותם, כמו גופים זרים  אחרים דוגמת תותבים שמוחדרים אליהם למשל. נהפוך הוא, מאחר והם טבעיים, כעבור תקופה מסוימת הם מתמזגים אל תוך הפנים והאפקט שלהם מתפוגג. ניתן לחזור על פעולת עיצוב הסנטר באופן קבוע אחת לכמה זמן שנדרש מבלי לחשוש לתופעות לוואי לא רצויות.

מטופלים שונים יסבלו מנפיחות באזור שתעלם כעבור מספר שעות עד מספר ימים. הסובלים ממחושים באזור יוכלו להשתמש במשככי כאבים קלים שיעלימו את חוסר הנוחות.

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי לעיצוב סנטר חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם