שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » ניתוחים פלסטיים » פנים » הצמדת אוזניים » הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים בפרופורציה

ניתוח הצמדת אוזניים הינו ניתוח קוסמטי שמטרתו לטפל באוזניים בולטות. הניתוח אינו קשור לאיכות השמיעה ומיועד למי שאינו מרוצה ממראה האוזניים שלו.

ניתוח הצמדת אוזניים מתקן למעשה את תופעת האוזניים הבולטות, והוא הליך מהיר ובטוח, ללא תופעות לוואי, המתאים לביצוע גם בגיל צעיר, ומעניק תוצאה טבעית ויפה.

הצמדת אוזניים – פגישת ייעוץ עם הרופא
פגישת הייעוץ עם הרופא הינה החלק הראשון והחשוב ביותר לקראת ניתוח הצמדת אוזניים. בפגישה יסביר הרופא למטופל על הליך הצמדת אוזניים ומהן התוצאות הצפויות.

לפני הניתוח יבקש הרופא מהמטופל לבצע בדיקות דם וינחה את המטופל בקשר לפעולות שעליו לבצע על מנת להתכונן לניתוח בצורה הטובה ביותר. זוהי ההזדמנות לשאול את הרופא כל שאלה העולה על דעתכם, על מנת שתגיעו ליום הניתוח עם כמה שיותר אינפורמציה וכמה שפחות חששות.

מומלץ לבקש מהרופא לראות תמונות לפני ואחרי של מטופלים שעברו את ניתוח, וכמו כן גם המלצות מטופלים שביצעו את הניתוח בעבר.
הצמדת אוזניים – מהלך הניתוח
הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית עם טשטוש (כאשר מדובר בילדים מומלצת הרדמה מלאה, מפאת הקושי שלהם לשמור על חוסר תנועה). הניתוח אורך בין שעה לשעתיים כשלאחריו מתבצעת חבישה של האוזניים והמטופל משוחרר לביתו. במקרה של מטופל צעיר, קיימת סבירות שהרופא יעדיף להשאירו להשגחה של לילה אחד.

את התוצאות ניתן לראות מיד בתום הניתוח והן קבועות. יש לציין כי בחלק מהמקרים לא ניתן להגיע לתוצאה מושלמת, אך השיפור בכל זאת ניכר לעומת המצב טרם הניתוח.

הצמדת אוזניים – תקופת ההחלמה
לאחר הסרת התחבושות ניתן לחזור לפעילות רגילה, אך מומלץ להיזהר ממגע ישיר עם האוזן המחלימה לפחות חודש לאחר הניתוח. מבוגרים יכולים לחזור לפעילות יומיומית כעבור חמישה ימים מיום הניתוח, ואילו לילדים מומלץ להמתין כשבוע עד לחזרתם לפעילות מלאה.

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי על ניתוח הצמדת אוזניים חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם