שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » ניתוחים פלסטיים » גוף » מתיחת זרועות » מתיחת זרועות

מתיחת זרועות

ניתוח מתיחת זרועות בפרופורציה

מתיחת זרועות הינו ניתוח פלסטי שמבוצע על מנת להעלים עודפי עור ושומן באזור הזרועות ולהעניק להן מראה אחיד, מתוח וללא עודפי עור מדלדלים. לעתים הוא יבוצע כניתוח משלים לאחר ניתוח מתיחת גוף.

עודפי העור באזור הזרוע עלולים להיווצר בין אם כתוצאה מירידה דרסטית במשקל, או כתוצאה מירידה באלסטיות העור ודלדול השרירים, בעיקר בקרב אנשים מבוגרים, אם כי התופעה קיימת גם בקרב צעירים מסיבות תורשתיות.

הליך מתיחת זרועות

מדובר בניתוח אשר במהלכו מסיר הרופא המנתח את עודף השומן על ידי שאיבה ואת עודף העור מחלקה הפנימי של הזרוע, מאזור בית השחי ועד למרפק. שיטת הניתוח נקבעת בהתאם למצבו של המטופל וחוות דעתו של הרופא המנתח.

במהלך הניתוח מבצע הרופא שאיבת שומן ולאחר מכן הפרדה בין העור והרקמות שמתחתיו. בשלב הבא מוסר עודף העור ומתבצעת מתיחת הזרוע. לאחר הסרת עודפי העור, הרופא תופר את האזור בתפר פנימי שמתמוסס מאליו כעבור מספר ימים.

הניתוח אורך כשעתיים תחת הרדמה כללית.

בתום הניתוח יחבשו הזרועות בשרוול אלסטי למשך כשבועיים.

מתיחת זרועות

את התוצאות הסופיות של הניתוח ניתן לראות כעבור מספר חודשים. יתרונו של הניתוח בכך שתוצאותיו נשמרות לאורך שנים, אלא אם המטופל העלה באופן קיצוני מאוד במשקלו.

לאחר הניתוח, יתקבלו זרועות מתוחות יותר. העור הדוק ומתוח, רקמות השומן המיותרות שתחתיו אינן והזרועות נראות צעירות ובריאות יותר.

כאמור, אין אפשרות להימנע מצלקות בניתוח הזה, אולם הסיכויים שהצלקת תתאחה יפה הם גבוהים. החזרה אל השגרה תלויה בהתאוששות האישית של המטופל; אולם חל איסור לקיום פעילות גופנית נמרצת המאמצת את הזרועות.

 

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי מלאו את הטופס אשר בתחתית העמוד.

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם