שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » ניתוחים פלסטיים » גוף » מתיחת בטן » מתיחת בטן

מתיחת בטן

מתיחת בטן בפרופורציה

מטרתו של ניתוח מתיחת בטן היא שאיבת שומן בבטן לצד הסרת עור עודף והידוק שרירי קיר הבטן. הניתוח מיועד עבור אנשים שהשילו משקל רב וסובלים מעודפי עור בבטן.

עבור מטופלים שנמצאים באמצע תהליך הירידה במשקל או נשים המעוניינות בהריונות עתידיים – מומלץ להמתין ולדחות את הניתוח.

לפני ניתוח מתיחת בטן – חשוב לדעת
בחירת המרפאה והרופא המטפל הינם חשובים ביותר. יש לוודא כי מדובר במרפאה וותיקה, מוכרת ובטוחה. בנוסף, בדקו שהרופא המנתח הינו מומחה לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון ניתוחי עשיר, מקצועיות ומיומנות גבוהה.

ניתוח מתיחת בטן – הליך הניתוח
קיימות שיטות שונות לביצוע ניתוח שאיבת שומן בבטן, המשתנות בהתאם לנתונים האישיים והפיזיים של כל מטופל. הניתוח נמשך בין שעתיים עד חמש שעות בהתאם לשיטה הניתוחית שנבחרה:

מתיחת בטן קלאסית
– שיטה המתאימה למטופלים בעלי עודפי עור גדולים ביותר.

מתיחת בטן אורכית – מתאימה למטופלים אשר העור העודף מרוכז אצלם באמצע הבטן, מעל ומתחת לטבור ושהינם בעלי שרירי בטן חזקים.

מתיחת בטן מיני – מתאימה למטופלים בעלי עודפי עור קטנים הנמצאים בבטן התחתונה ומתחת לטבור.

מתיחת בטן – ההחלמה
ההחלמה מניתוח מתיחת בטן אורכת עד שלושה שבועות, כאשר בזמן זה מומלץ לרדת מהמיטה מהר ככל האפשר ולבצע הליכות. החזרה לשגרה אורכת בין שבועות לחודשים, בהתאם לשיטת הניתוח ולמצבו הפיזי של המטופל טרם הניתוח.

יש להימנע מהרמה של חפצים כבדים ומגע פיזי עם האיזור. הצלקות לאחר הניתוח הן לרוב מינוריות וכמעט ולא ניתן להבחין בהן, אך יש להמתין מספר חודשים עד שהן ישתטחו ויתבהרו סופית. התעמלות גופנית מומלצת למטופלים אחרי הניתוח בין אם התעמלו בעבר או לא, שכן היא תפחית את הנפיחות ואת הסבירות לקרישי דם.
לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי על ניתוח מתיחת בטן חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם