שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » ללא קטגוריה » 5 עובדות על הקפאת שומן

5 עובדות על הקפאת שומן

כפי שידוע לכולנו, לירידה במשקל והצרת היקפים אין ממש פתרונות קסם…
יחד עם זאת, הטכנולוגיה מציעה קיצורי דרך להתגברות על מצבורי שומן מיותרים, בעיקר כאלה שקשה להיפטר מהם.

ד"ר דינה קלפיקוב מרשת מרפאות פרופורציה מציגה חמש עובדות על טיפול הקפאת שומן בקור:

 

המסת שומן פרופורציה1. טיפול חיצוני

הטיפול מתבצע על ידי קירור חיצוני של תאי שומן לטמפרטורה נמוכה, עד להרס התאים ולאחר מכן יציאתם מחוץ לגוף בתהליך פיזיולוגי טבעי. רקמות השומן בגוף רגישות יותר לקור ביחס לרקמות העור, ולכן ניתן לבצע קירור מבוקר שלהן באופן חיצוני, ללא הרדמה כללית או מקומית וללא פגיעה ברקמות העור.

2. המתת תאי השומן

בטיפול מוצמדות זרועות לאזור המטופל תוך שליטה של הרופא על עוצמת הקירור. הזרועות הללו יונקות את מצבור השומן ומקררות אותו בעזרת גופי קירור הנמצאים בתוכן למינוס 6 עד מינוס 10 מעלות צלזיוס. בטמפרטורה זו תאי השומן עוברים תהליך של מוות הנקרא Apoptosis שלאחריו הם מופרשים מהגוף. התאים שטופלו כבר לא יאגרו שומן ולא יושפעו מעליית משקל עתידית, אם תהיה כזאת.

3. הליך שמבוצע ע"י רופא

חשוב לדעת שהקפאת שומן צריכה להיעשות אך ורק על ידי רופא ורק לאחר מדידת היקף אזור הטיפול והמשקל, לצד בחינת המצב הרפואי של המטופל.

4. תהליך מתמשך לתוצאות מיטביות

הפרוצדורה כוללת בין טיפול אחד לשלושה, עם המתנה בת כחודש וחצי בין סשן אחד לשני, כאשר בכל אחד מהטיפולים ניתן להוריד 3-2 ס"מ מההיקף.
בכל סשן ניתן לטפל בכמה אזורים בגוף. מומלץ לקבל ייעוץ תזונתי מקצועי במקביל, כדי למקסם את התוצאות ולשמור עליהן לאורך זמן.

5. מתאים לטיפול באזורים הבעייתיים

הטיפול מתאים במיוחד לשומן באזורים כמו בטן, מותניים, ירכיים פנימיות, ירכיים חיצוניות וישבן תחתון ואינו מיועד לאנשים הסובלים מעודף משקל גבוה, מבעיות בזרימת דם כתוצאה מסוכרת, מבעיה בקרישת דם, מאלרגיה לקור ובעת היריון והנקה.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ –
מלאו את הטופס משמאל או חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם