שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » טיפולים אסתטיים » פילינג כימי

פילינג כימי

פילינג בפרופורציהפילינג הוא הליך דרמו-אסתטי המיועד לחידוש העור והענקת מראה זוהר, צעיר ורענן. ההליך מבוסס על הסרת תאי עור מתים על ידי קילופם והצמחת עור חדש ובריא במקום.

ישנן 3 סוגי פילינג עיקריים, המבוססים כל אחד על שיטה אחרת –

  1. פילינג מכני – מבוצע בדרך כלל על ידי שפשוף האזור בעזרת מכשיר / גרגרי קריסטל לצורך קילוף העור. ישנם העושים שימוש גם במריחת חומרים טבעיים (בעיקר חומצות).
  2. פילינג כימי – קילוף העור מתבצע על ידי מריחת משחה מתרכובות כימיות המכילות חומצה אצטט טרי כלורית ((TCA בדרגות שונות. החומר למעשה גורם לכוויות קלות אשר מביאות את העור להתקלף ועל ידי כך להתחדש באופן טבעי.
  3. פילינג על ידי לייזר – ההליך מבוצע על ידי לייזר, באופן דומה לזה שמתבצע פילינג כימי.

פילינג כימי

לאחר בחינת מחקרים ותוצאות מטיפולים שהתבצעו ברחבי העולם בשימוש בחומרים ושיטות שונות, הגיעו מומחי פרופורציה למסקנה כי הפילינג הכימי הוא המומלץ והאפקטיבי ביותר ביחס לסיכונים ולחסרונות.

את הפילינג הכימי אפשר לבצע בדרגה קלה או בינונית, כאשר ריכוז חומר חומצתי פעיל של עד 20% ייחשב קל וריכוז של עד 30% ייחשב בינוני. ישנו גם פילינג כימי עמוק, המתבצע בחדר ניתוח תחת הרדמה עם ריכוז חומר חומצתי של מעל 30%.

למי מתאים הטיפול?

הפילינג מיועד עבור כל מי שמחפש להצעיר ולרענן את העור באופן לא פולשני ופשוט ללא הזרקות בפנים, בצוואר ובכפות הידיים.

מתי לא יבוצע הטיפול

הפילינג אינו מתאים לסובלים ממחלות עור (פסוריאזיס, אסתמא של העור וכו'), אקנה וכן אינו מתאים לנשים הרות או מניקות.

פגישת הייעוץ עם הרופא           

במעמד פגישת הייעוץ, יבחן הרופא את סוג וגוון העור ויתאים עבורך את רמת הטיפול הרצויה ואת ההרכב המתאים לך ביותר על מנת לקבל תוצאה אפקטיבית.

הליך הטיפול

מדובר בסדרה של בין 2-3 טיפולים. במהלך כל טיפול, שאורך כ-20 דקות, ימרח הרופא מספר שכבות של הפילינג על העור באזור המטופל ולאחר מכן משחה שעוצרת את הליך הכוויה על מנת שלא לפגוע בעור יותר מדי ולהגיע רק לרמת הקילוף. החומר יישאר על העור למשך כיומיים. החל מהיום השלישי לטיפול, ניתן יהיה להבחין כי העור מתחיל להתקלף (בדומה למה שקורה לאחר שיזוף קיצוני). בימים אלו שלאחר הטיפול, יש לצאת החוצה אך ורק עם קרם הגנה של מעל 30 SPF וקרם לחות.

לקבלת תוצאה מיטבית, מומלץ לחזור על הטיפול בכל שבועיים ולבצע סדרת טיפולים אחת לשנה, עדיף בחודשי החורף, אז החשיפה לשמש מטבעה מופחתת.

תוצאות

את התוצאה הסופית ניתן לראות לאחר 8-10 ימים. העור ייראה זוהר, רענן וצעיר יותר. פילינג ברמה בינונית נמצא יעיל גם בטיפול בקמטוטים שטחיים, כתמי פיגמנטציה וכתמים הורמונליים.

תופעות לוואי וסיכונים

כאשר ההליך מבוצע על ידי רופא מנוסה ומיומן, הפילינג הנו בטוח ואינו גורם נזקים לעור, בעיקר הודות למשחה העוצרת את ההליך. יחד עם זאת, ניתן לצפות לאדמומיות ורגישות בעור וכאמור קילוף של העור בימים הראשונים שלאחר הטיפול.

ברשת פרופורציה נעשה שימוש בערכה רפואית מקצועית מבית פרומדיקס שאינה מכילה פנול.

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם