שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » טיפולים אסתטיים » המסת שומן מהסנטר בלייזר

המסת שומן מהסנטר בלייזר

טיפול לייזר בסנטר כפולסנטר כפול הוא בעיה אסתטית מטרידה במיוחד שפוגעת באיכות החיים ובביטחון העצמי. מדובר בתופעה שמשווה לפנים מראה שמנמן ועגול ופוגעת במראה כללי. אמנם מדובר בעודף שומן, אך יחד עם זאת, חשוב לדעת כי סנטר כפול אינו תמיד תולדה של השמנת יתר, ומכאן הקושי להיפטר ממנו על ידי הורדה במשקל.

מהו סנטר כפול וממה הוא נובע?

סנטר כפול הוא כינוי להצטברות תאי שומן תת-עוריים בחלק העליון של הצוואר, ממש מתחת לסנטר ומשם הכינוי המאוד לא מחמיא, שכן נוצר מראה של סנטר נוסף. כאמור, אצל אנשים מסוימים מדובר פשוט בנטייה גנטית, כך שגם דיאטה וירידה במשקל לא תמיד יסייעו לפתור את הבעיה. וכך, נוכל לראות סנטר כפול אצל אנשים ללא עודף משקל או כאלה שהשילו משקל רב ועדיין מתהדרים באותו שק שומן קטן, אשר לעתים גורם אשליה של משקל עודף רב גם אם אין כזה בפועל.

הטיפול המסורתי לסנטר הכפול עד כה היה ניתוח או המסת שומן בעזרת גלי רדיו, פעולות כירורגיות מורכבות שהיו כרוכות בכאב וזמן החלמה, שעבור רבים לא היו שוות את המאמץ.

למה דווקא לייזר?

מכשירי הלייזר התקדמו בצורה משמעותית בשנים האחרונות בשירות הרפואה האסתטית. אם בעבר טיפולי לייזר התבצעו בעיקר בתחום העיניים והסרת השיער, הרי שהיום עם מכשירי הלייזר המתקדמים, ניתן לטפל ביעילות במגוון בעיות אסתטיות בכל אזורי הגוף בפולשנות מינימלית ותוצאות מצוינות.

הטיפול החדשני בעזרת Lipolife

מכשיר ה-Lipolife הוא מכשיר לייזר מתקדם, המעניק טיפול יעיל וממוקד לבעיית בסנטר כפול. ה-Lipolife עובד על ידי קרן לייזר באורך 1470 מ"מ אשר נספגת על ידי השומן וכך הופכת אותו לנוזל. קרן הלייזר, המוחדרת מתחת לעור על ידי מחט דקיקה וארוכה (קנולה) מסוגלת לפרק גם תאי שומן לכודים.

בנוסף, גורמת פעולת החימום בלייזר לעידוד הגוף לייצור קולגן, אשר גורם לחיטוב ומיצוק העור.

מדובר בטיפול כירורגי בעל פולשנות מינימלית המבוצע תחת הרדמה. הטיפול אורך כ-30 ובסופו מוצא השומן מחוץ לגוף והעור מתמתח ומתמצק. התוצאה מושגת בטיפול בודד וכרוכה בזמן החלמה של שבוע לכל היותר, כאשר רוב המטופלים חוזרים לפעילות מלאה לאחר מספר ימים.

יתרונות שאיבת שומן מהסנטר בלייזר

• מאפשר להגיע לאורך קרן לייזר אידאלי עבור השמדת תאי שומן

• טיפול בודד מספיק על מנת להגיע לתוצאה אידיאלית

• טיפול מהיר האורך 30 דקות בסה״כ

• מתאים לטיפול ממוקד בכיסי שומן קטנים

• מהדק ומחטב את העור בנוסף להסרת השומן

• בעל רמת פולשנות מינימלית.

טיפול העלמת סנטר כפול על ידי לייזר ברשת פרופורציה מבוצע על ידי כירורגים מומחים בלבד.

לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם