שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » טיפולים אסתטיים » עיצוב הפנים » עיבוי שפתיים » איך ליצור מראה שפתיים מושלם ליום האהבה

איך ליצור מראה שפתיים מושלם ליום האהבה

עיבוי שפתיים ליום האהבהנשיקה היא אולי האקט הכי רומנטי שאפשר לחשוב עליו. מעבר לזה, מדובר במשהו חשוב ומשמעותי ביותר עבורנו. לאחר שמחקר מקיף בדק ומצא כי גברים ונשים כאחד הגדירו נשיקה כאחד הדברים החשובים ביותר אצל בן זוג, ניתן לומר שמדעית נשיקה היא לא רק רומנטית ונחמדה – אלא משמעותית ביותר.

כך שלפני שאתם עובדים על ההומור, השרירים, הבגדים או האיפור , חשוב שתעבדו על השפתיים שלכם. השאלה האם זה בכלל אפשרי? והתשובה היא בוודאי שכן!

איזו צורת שפתיים היא הכי מועדפת?

ההעדפות שלנו משתנות עם רוח הזמן ומה שנחשב חושני ונחשק יכול להשתנות על פני תקופות שונות בהיסטוריה, שכן דימוי גוף הוא תלוי תרבות לחלוטין. יחד עם זאת, סביב השפתיים היה תמיד קונצנזוס לפיו שפתיים עבות ומלאות יותר נחשבות מועדפות. נראה כי הדימוי של שפתיים אדומות ובולטות הוא אייקון על-זמני.

ישנם טריקים שונים כיצד לשוות לשפתיים מראה מלא נפח על ידי איפור, אבל אלו לא תמיד עובדים. בעיקר אם לא נולדנו עם שפתיים בשרניות ומלאות נפח. ולא רק הגנטיקה "הורסת" את מראה השפתיים המושלם. עם הזמן השפתיים (כמו אברים אחרים בגוף) נוטות לאבד מנפחן הטבעי ולעיתים אף לצנוח ולהתכווץ, תופעה שמשפיעה על כל מראה הפנים, שכן היא משווה מראה מבוגר ועייף.

השאלה היא האם באמת כל אישה צריכה שפתיים בשרניות ועבות כדי להיחשב חושנית וסקסית? התשובה היא ממש לא. להיפך. המגמה כיום (ולא רק בתחום האסתטיקה) היא לשמר את מבנה הפנים הטבעי ולהוסיף לו שיפור קטן שישעה הבדל גדול, כך שלא כולנו ניראה כתוצר פלסטי ומזויף של איזושהי שבלונת יופי מוכתבת, אלא גרסה מעט יותר צעירה ומשופרת של עצמנו. המטרה היא להבליט את היופי האינדיבידואלי של כל אחת ואחת מאתנו כפי שהיא.

מגמה זו באה לידי ביטוי גם בטיפול עיבוי שפתיים, הליך אסתטי שמטרתו להעניק לשפתיים מעט נפח על ידי הזרקת חומרי מילוי. בעקרון ניתן להשתמש בחומרי מילוי קבועים או זמניים, כאשר ההעדפה היא לשימוש בחומרי מילוי טבעיים שהנם זמניים.

חומרי המילוי הטבעיים מיוצרים על ידי הגוף, אלא שעם השנים הגוף מייצר פחות ופחות מהם וכתוצאה אנו מאבדים מהנפח והאלסטיות של העור. היתרון שבשימוש בחומרי מילוי זמניים הוא הקטנת הסיכוי לרגישות לחומר כתוצאה מדחייתו על ידי הגוף. החיסרון הוא, כאמור הזמניות, שכן לאחר פרק זמן (סביב שנה), ייספגו החומרים בגוף ולכן אם רוצים לשמר את התוצאה יש לחזור על הטיפול אחת לשנה בערך.

מה שחשוב הוא להקפיד כי הטיפול יתבצע על ידי רופא מומחה ועתיר ניסיון ושייעשה שימוש בחומרים איכותיים בעלי כל האישורים הנדרשים.

אילו חומרי מילוי טבעיים קיימים?

באופן כללי, ישנם שלושה סוגים של חומרי מילוי טבעיים וזמניים בהם נעשה שימוש בהליך עיבוי שפתיים:

קולגן – זהו חלבון המצוי בגופנו והוא אחראי על גמישות הרקמות. כשהוא נעדר מהגוף בכמויות הנדרשות (כפי שקורה רבות במהלך ההזדקנות למשל) מתחילים להיווצר קמטים בעור.

חומצה היאלרונית – מצויה בכמויות נכבדות ברקמות העור. אחראית על יצירת הנפח בעור. חומצה היאלרונית המשמשת להזרקות בעת עיבוי שפתיים מיוצרת בתהליך מלאכותי והסינתטיות שלה מקטינה את הסיכון להיווצרות אלרגיות בקרב מטופלים.

שומן טבעי – מדובר בשומן המצוי באזורים שונים בגוף. בהליך זה, יישאב מעט שומן מגופו של המטופל (בדרך כלל מאזורים כמו הירכיים, הבטן או הישבן). לאחר מכן יעבור השומן תהליך של זיכוך ואז יוזרק אל השפתיים. מטבע הדברים מדובר בטיפול ארוך, שיצריך גם אשפוז לצורך שאיבת השומן מן הגוף, אך הוא ממלא מטרה כפולה.

איזה חומר מועדף לטיפול בעיבוי שפתיים?

ההחלטה על חומר המילוי המועדף תיעשה עם הרופא ובהתאמה לרצונות המטופל והצרכים הפיזיים.

 

מעוניינים במידע נוסף על עיבוי שפתיים? חייגו אלינו 5599* או מלאו את הטופס מצד שמאל

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם