שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » הזעת יתר » טיפול זמני הזעת יתר » טיפול הזעת יתר בלייזר » טיפול בהזעת יתר בלייזר

טיפול בהזעת יתר בלייזר

טיפול הזעת יתר בלייזרמעל 200 מיליון בני אדם ברחבי העולם סובלים מתופעת הזעת יתר, או היפרהידרוזיס בשמה המקצועי. בישראל, נתונים רשמיים מצביעים על כך כי אחוז אחד מכלל האוכלוסייה סובל מסימפטומים של התופעה. הזעת יתר היא תופעה שפוגעת באופן קשה באיכות החיים של הסובלים ממנה. בין אם בעבודה או בחיים האישיים, ההתמודדות גובה מחיר רגשי ולעתים אף כספי, בניסיונות לטפל בבעיה.

מהי הזעת יתר?

על אף שהיא אינה תמיד נעימה לנו, פעולת ההזעה משמשת כמנגנון קירור ומטרתה למנוע התחממות יתר של הגוף. בגופינו ישנן 2-4 מיליון בלוטות זיעה, המצויות באזורים שונים. ישנם שני סוגים של בלוטות זיעה: אקרין (המשפיעה על הזעת יתר) ואפוקרין. הזעת יתר היא תופעה הנגרמת על ידי פעילות יתר של מערכת העצבים הסימפתטית, שמטרתה להבטיח הישרדות במצבים שונים ולפיכך גורמת לתגובות גופניות מידיות במצבי לחץ ומתח, מתוך כוונה להכין את הגוף לתקיפה (מאבק) או הגנה על עצמו. מערכת העצבים הסימפתטית  פועלת על ידי שליחת סיבי עצב ממערכת העצבים המרכזית לכלי דם, הלב, הריאות וגם בלוטות הזיעה.

הגורם לתופעת הזעת יתר יכול להיות גופני או פסיכולוגי. ישנן שתי צורות עיקריות של הזעת יתר – מוקדית וכללית. לכל אחת מהן המאפיינים וההשלכות שלה.

פתרונות מסורתיים להזעת יתר

לאורך השנים פותחו פתרונות שונים להזעת יתר, החל ממשחות, תכשירים שונים וטיפולים תרופתיים, וכלה בטיפולי חשמל, הזרקות או הליכים ניתוחיים, כאשר מטרת כל אלו להפחית את פעילות בלוטות הזיעה. יחד עם זאת, שני הפתרונות שנמצאו כיעילים ביותר עד כה היו הזרקות או ניתוח שאיבת בלוטות זיעה.

נוירוטוקסינים כמו טוקסין הבוטולינום למשל הוכחו כמועילים כאשר מוזרקים לאזור הבעייתי. חסרונם הגדול הוא שהשפעתם זמנית (פגה לאחר כשישה חודשים) וכן ישנה בעייתיות לכסות אזורים נרחבים בצורה זו. לעומת זאת, ניתוח שאיבת בלוטות זיעה שמעניק פתרון תמידי לבעיה, גורם פעמים רבות לתופעה של "הזעה מפצה" – מצב של הזעה מוגברת באזורים אחרים בגוף וכן מרתיע רבים, שכן בסופו של דבר מדובר בניתוח על כל המשתמע מכך.

Hydrolife – הפתרון החדשני להזעת יתר

כעת, מציעה רשת פרופורציה פתרון מהפכני – טיפול בהזעת יתר על ידי לייזר. מדובר בהליך פשוט וחד פעמי המעניק תוצאות מוכחות שמפחיתות את הסימפטומים ב90% – 80%.

הטיפול מתבצע על ידי מכשיר ה-Hydrolife, מתוצרת חברת "אלמה לייזר" הישראלית ומשווק ע"י חברת נובה מדיקל ישראל בע"מ. החדשני שנחשב למתקדם וטוב ביותר כיום בתחום.


כיצד עובד הטיפול ב-Hydrolife?

בלוטות הזיעה בגופנו מורכבות מים, נתרן, אוריאה ואמוניה. ייחודו של מכשיר ה-Hydrolife טמון ביכולתו לזהות מים ברקמות רכות, ובכך לאתר את בלוטות הזיעה ולפגוע בהן במדויק מבלי להסב נזק משני. המכשיר מורכב מסיבים מתוחכמים אשר מאפשרים במהלך הפעולה אידוי מדויק של רקמה על ידי פליטת אנרגיית לייזר בזווית. במהלך הטיפול, הסיבים שולחים אנרגיית לייזר לאזור המטופל באופן הדרגתי ומבוקר, תוך השארת הרקמות הסובבות ללא פגע וכל זאת בטיפול בודד אחד.

יתרונות הטיפול ב-Hydrolife

  • אינו כואב – בניגוד לטיפולים המבוצעים באמצעות גלי רדיו ועובדים על חימום האיזור עד להריסת הבלוטות, מכשיר הHydrolife, מגיע לכל האיזורים באמצעות סיב דקיק ומשמיד את התאים לצמיתות ללא כאב.
  • פולשנות מינימלית – סיב ה-Hydrolife מוחדר לאזור בית השחי על ידי חתכים מיניאטורים בקוטר של כ-2 מ"מ בלבד. הסיב מוחדר לשכבה התת עורית ואינו חודר לרקמה העמוקה של העור.
  • מעניק פתרון ארוך טווח להזעת יתר בטיפול אחד בלבד.
  • טיפול קצר, אורך כשעה.
  • הוכח כמפחית דרמטית בסימפטומים של הזעת יתר עד 90%.
  • זמן החלמה קצר

הטיפול ב-Hydrolife מבוצע בלעדית במרפאות רשת פרופורציה על ידי כירורג מומחה.
הטיפול מיועד לאזור בית השחי בלבד.

רוצים לקבל עוד פרטים על הטיפול? חייגו אלינו 5599* לתיאום פגישת ייעוץ חינם או מלאו את הטופס בתחתית העמוד

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם