שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » ניתוחים פלסטיים » ניתוחים פלסטיים כללי » מה הישראלים הכי רוצים לשנות בעצמם?

מה הישראלים הכי רוצים לשנות בעצמם?

איזה ניתוח פלסטי הישראלים הכי רוציםסקר חדש שנערך מטעם האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית חשף כי הבטן היא החלק בגוף אותו הישראלים הכי היו רוצים לתקן בעזרת ניתוח פלסטי.

הסקר, שבוצע על ידי חברת המחקר שילוב Millward Brown, בדק את תחושותיהם של אנשים כלפי ניתוחים פלסטיים על פי חתכי גיל ומין.

כנמצא בסקר כי 38% מהישראלים חושבים כי ניתוח פלסטי הוא הפתרון לתיקון חלק מסוים בגופם, כאשר הבטן כאמור, היא החלק שהכי דרוש תיקון על פי רוב הנשאלים, רובם נשים בגילאי 30-49. עוד נמצא כי 52% מהנשים היו בוחרות לעשות ניתוח לעומת 24% מהגברים.

בין מכלול הסיבות והשיקולים לביצוע ניתוח פלסטי נמצא כי הגורם המוביל לביצוע ניתוח פלסטי הוא בטחון עצמי נמוך (39% מהנשאלים). ובמקום השני צוינו סיבות רפואיות כסיבה לעבור ניתוח פלסטי (33% מהנשאלים). מציאת זוגיות וקבלה לעבודה צוינו כגורמים לביצוע ניתוח פלסטי בשיעור גבוה יותר בקרב גברים בהשוואה לנשים. בקרב הנשים שענו כי היו עושות ניתוח פלסטי, הביטחון העצמי היווה את הסיבה המרכזית.

כמו כן, ניתוחי חזה (הגדלת חזה, הקטנת חזה והרמת חזה) ומתיחת פנים סומנו כמועדפים יותר על ידי נשים. ניתוח אף ואוזניים שהיו המועדפים בקרב גילאי 18-29.

ניתוח פלסטי בבטן נבחר לניתוח המועדף ביותר ובשיעור גבוה יותר בקרב נשים בגילאי 30-49, וניתוחי מתיחת פנים ועפעפיים בקרב גילאי 50+.

בהתייחס לקריטריונים בבחירת הגורם המנתח, נמצא כי לזהות הרופא המנתח משקל מרכזי. במקום הראשון צוינו המלצות על המנתח (30% מהנשאלים), במקום השני חברות הרופא המנתח באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית (20% הנשאלים), ובמקום השלישי המחיר, אשר רק כ-11% מהנשאלים ציינו כגורם מרכזי.

הסקר מהווה מדגם מייצג של גברים ונשים יהודים דוברי עברית בני 18 ומעלה, במדגם ארצי, אקראי ומייצג. הסקר לא כלל אוכלוסיה חרדית.

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם