שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » סניפי פרופורציה » סניף פרופורציה אשקלון

סניף פרופורציה אשקלון

מרפאת פרופורציה באשקלון ממוקמת במתחם האקדמיה המרכזי בעיר, ברחוב יורם ורון 2, קומה 4, מול אצטדיון הכדורגל.
המרפאה החדשנית, משתרעת על שטח של כ-130 מ"ר, מכילה חדרי טיפול המאובזרים בציוד החדשני והמתקדם ביותר בתחום האסתטיקה והסרת שיער בלייזר.

שעות פעילות סניף פרופורציה אשקלון:
ימים א'-ה': 09:00-20:00לבנת חיים מנהלת סניף פרופורציה אשדוד

ימי ו': 09:00-13:00

טלפון – 08-6114588

 

מנהלת הסניף – לבנת חיים

 

 

 

על המרפאה:
סניף אשקלון, ה-14 במספר של רשת פרופורציה נפתח על מנת לתת מענה אמיתי ואפקטיבי לתושבי העיר והיישובים הסמוכים ולהעמיד לרשותם את מיטב הטיפולים ואנשי המקצוע אותם מציעה הרשת ללקוחותיה בכל רחבי הארץ.

מיטב הרופאים והמומחים של פרופורציה עומדים לרשות תושבי אשקלון והסביבה במתן הטיפולים הפופולריים ביותר ברשת, תוך שימת דגש על מתן שירות מקצועי ואדיב כמיטב מסורת הרשת.

סניף פרופורציה אשקלון קבלה

הסרת שיער בלייזר:
בסניף יתבצעו טיפולי הסרת שיער בלייזר על ידי הצוות המקצועי המיומן של פרופורציה. המרפאה מצויידת בחדרי טיפול מרווחים, חדשנים ומצוידים כמובן בציוד המתקדם והחדשני ביותר להענקת טיפולים מוצלחים ויעילים, על פי הסטנדרטים הגבוהים של הרשת.

טיפולים אסתטיים:

המומחים שלנו שמחים לעמוד לרשות לקוחות סניף פרופורציה אשקלון במתן מגוון טיפולים אסתטיים מתקדמים. אנו מבטיחים שימוש בחומרים הכי איכותיים למתן התוצאות הטובות ביותר. כל הטיפולים מתבצעים בסניף בחדרי טיפול חדשים ומרווחים.

 

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם