שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » הסרת שיער בלייזר » כללי » הסרת שיער על ידי אפילציה

הסרת שיער על ידי אפילציה

ההסרת שיער אפילציהסרת שיער על ידי אפילציה, נחשב לטיפול הוותיק והשכיח בתחום הסרת שיער.

אין ספק כי הסרת שיער על ידי מכשיר לייזר הנה שיטת הטיפול היעילה ביותר שקיימת כיום בתחום ולכן נחשבת על ידי מומחי פרופורציה כמועדפת בטיפולי הסרת שיער. אך היא איננה היחידה. ישנם מקרים בהם מכשיר הלייזר לא יוכל לתת מענה שלם ומלא לבעיית שיעור, ובחלק ממקרים אלו נעדיף להסיר שיער בעזרת אפילציה.

אפילציה הוכחה כשיטה יעילה בעלת אחוז הצלחה גבוה במיוחד עבור אוכלוסיות רבות.

למרות שהיא נחשבת כטיפול קוסמטי, באפילציה נעשה שימוש בזרמים חשמליים ולפיכך חשוב במיוחד לוודא כי הטיפול מבוצע על ידי איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון. בפרופורציה צוות אפילטוריות מנוסות ומיומנות המכירות את המכשור והנן בעלות שנות ניסיון רבות. חשוב לבדוק כי המרפאה אליה פניתם מורכבת מאנשי מקצוע מיומנים המכירים את המכשור בו נעשה שימוש ומיומנים בתפעולו.

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע על ידי החדרת מחט לזקיק השערה. הטיפול בדרך כלל לא כואב, היות וחודרים לתעלה קיימת. לאחר מכן משדרים גל חום לחלקיק שניה (יכול להיות מלווה בתחושה לא נעימה).

הסיבה לחימום הוא שבבסיסה של כל שערה נמצא השורש שמוזן על ידי כלי דם. באמצעות חימום ממוקד של האזור, מנתקים את השערה מכלי הדם המזינים אותה ובכך מונעים את צמיחתה העתידית או גורמים להיחלשותה.

היות ומדובר במחט דקה במיוחד שאמורה לטפל בכל שערה ושערה בנפרד, הטיפול צריך להיות מדויק ביותר

מתי אפיליציה תהיה פתרון יעיל?

הסרת שיער באפילציה, מתאימה בעיקר לאזורים בגוף בעלי שטח פנים קטן – כמו לדוגמא פס הבטן, הטבור, פטמות, אזור השפם, סנטר,  פאות עצמות לחיים או במקרה של ריכוז שיער יחסית דל – למשל שיערות שיבה בודדות.

האפילציה תהווה פתרון עבור אנשים שאינם מתאימים לטיפול הסרת שיער בלייזר, כמו למשל בעלי גוון שיער בהיר במיוחד או שיער שיבה. ישנם מקרים בהם לאחר סיום טיפולי הסרת שיער בעזרת לייזר, יישארו מספר שיערות לבנות שהלייזר כאמור אינו יכול להוות עבורן פתרון, ובמקרה זה נשתמש באפילציה על מנת להיפטר משאריות אלו.

כמו כן, במקרים בהם יש קעקוע באזור ממנו רוצים להסיר שיער, אפילציה הינה השיטה היחידה שיכולה לתת פתרון.

הדרך הטובה ביותר לקבל את התוצאות הטובות ביותר מטיפול הסרת שיער הוא התאמה אישית. לכן אנו ברשת פרופורציה מעניקים חשיבות עליונה לפגישת הייעוץ הראשונית. התאמת הטיפול באופן אישי מהווה חלק קריטי מהצלחתו. יחד עם זאת, על פי הקוד האסתטי שרופאי ומומחי הרשת מחויבים אליו, במקרים בהם יחליט הצוות המקצועי כי לא ניתן לבצע את הטיפול בצורה היעילה ביותר ולהביא לתוצאות הטובות ביותר,  אנו נמליץ שלא לבצע את הטיפול ונסביר על כך למטופל.

באילו אזורים לא מבוצע הטיפול כלל?

  • פנים, למעט שפם ובין הגבות
  • יד עליונה
  • בתוך האף / בתוך האוזן
  • מפשעה: אזור פנימי, בתוך הריריות ובקרבה לפי הטבעת

חושבים על הסרת שיער באפילציה? חייגו אלינו לתיאום פגישת ייעוץ 5599* או מלאו את הטופס בתחתית העמוד

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם