שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » טיפולים אסתטיים » הצערת הפנים » העלמת כתמים » הסרת כתמים בלייזר – לשחזור היופי הטבעי

הסרת כתמים בלייזר – לשחזור היופי הטבעי

הסרת כתמים בלייזר - לשחזור היופי הטבעיבין אם כתוצאה מגיל, חשיפה לשמש, או גנטיקה (למשל נמשים או כתמי לידה), לרובנו ישנם כתמים שונים על העור.

לעתים, כתמים יכולים להחמיא אך במקרים מסוימים הם משתלטים על אזורים נרחבים בפנים וגורעים מעט מהמראה הטבעי והצעיר. טכנולוגיית הלייזר, מאפשרת להסיר אותם באופן יעיל ובטוח ולשקם את העור.

כתמים בעור יכולים להופיע בפנים, אך גם באזור הזרועות והידיים. למעט נמשים, המופיעים מגיל ילדות, בדרך כלל ניתן להתחיל לזהות כתמים בעור החל משנות ה-20 לחיינו כאשר עם התקדמות הגיל הסיכויים להופעתם גדלים.

כאמור, למי שאינו מרוצה מהכתמים ומעוניין להסירם ישנו פתרון פשוט ויעיל בדמות הלייזר. הליך הסרת כתמים בלייזר הפך בשנים האחרונות לאחד המבוקשים והפופולריים ברשת מרפאות פורפורציה.

כיצד מסירים כתמי עור?

הטיפול מבוצע בסדרה של 5 טיפולים, שכל אחד מהם אורך כחצי שעה בלבד.

פעולת הלייזר מפרקת את ריכוז המלנין בעור, הגורם לפיגמנט הכהה והורס אותו על ידי החימום., פעולה זו גורמת לכתם להיעלם. יתרון נוסף לפעולת הלייסר הוא עידוד הגוף לייצור מוגבר של קולגן, המשפר את האלסטיות של העור ועל ידי כך נוצר מראה הדוק וצעיר יותר.

טיפול הסרת כתמים מתבצע בחודשי החורף, שכן מומלץ שלא להיחשף לשמש לאחר מכן.

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם