שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » הזעת יתר » טיפול זמני הזעת יתר » טיפול הזעת יתר בלייזר » האם הזעת יתר יכולה להיות מסוכנת?

האם הזעת יתר יכולה להיות מסוכנת?

הזעת יתר ומנירלים

על פניו, הזעת יתר נשמעת יותר כבעיה אסתטית בלבד ולא בריאותית. כאשר אנו חושבים על הזעת יתר, אנחנו בעיקר מתייחסים למבוכה הנוצרת בעקבות המראה הלא אסתטי. אך מה עם הסיכונים הבריאותיים שהיא יוצרת? תתפלאו (או לא) אבל יש כאלה.

כאשר אנו מזיעים, הגוף למעשה מאבד נוזלים ומטבע הדברים, ישנן גם השלכות בריאותיות. בזמן שהגוף מזיע הוא מאבד בעיקר מינרלים, המשמעותיים ביותר לתפקוד התקין של הגוף.

המינרלים למרבה הצער לא מקבלים את תשומת הלב הראויה להם כאשר מדברים על בריאות. אמנם ישנם לא מעט טרנדים בריאותיים והמודעות לחיים בריאים צוברת תאוצה, אך מקומו של איזון המינרלים בגוף נעלם מהדיון וחבל.

איזון מינרלים תקין נחוץ לבריאות השיניים, העצמות, הדם, השרירים, הרקמות ותאי העצב. המינרלים פועלים להעברת החמצן בדם. מינרלים כגון אשלגן, סידן ומגנזיום דרושים לפעולת הלב. היודן דרוש לפעילות התקינה של בלוטת התריס.

בעת הזעה, הגוף מפריש לא רק מים, אלא גם כ-60 מינרלים, החיוניים כאמור לגוף.

עד כמה חיוניים? חסרון במינרל אחד מספיק להתפתחות מחלות ניווניות למשל. ספורטאים, העוסקים בפעילות גופנית מאומצת ומורגלים בזיעה מרובה, מודעים לחשיבות המינרלים ולכן דואגים להחזרתם לגוף בצורות שונות.

אך מה עם אדם מן היישוב, שאינו עוסק בספורט אך סובל מתופעת הזעת יתר? חוסר המודעות לחשיבות המינרלים והחזרתם יכולה להיות מסוכנת.

לפיכך, אם אתם סובלים מהזעת יתר – אל תחשבו שמדובר בפגם אסתטי ותו לא! מהרו לטפל בבעיה. כיום עם שיטות טיפול שונות ופשוטות, ניתן לטפל בהזעת יתר ברמות שונות.

עד לאחרונה, הטיפולים האפשריים היו או על ידי ניתוח או טיפול זמני על ידי הזרקות אשר אמנם העניק הקלה, אבל זמנית (כחצי שנה). כיום, הטיפול היעיל ביותר למצב של הזעת יתר בבית השחי הוא טיפול לייזר חדשני ומתקדם הפותר את הבעיה לצמיתות ללא תופעות לוואי, זמן החלמה, צלקות או כאבים.

טיפול בהזעת יתר על ידי לייזר
אל תמשיכו לסבול ולסכן את בריאותכם. חייגו אלינו היום והתייעצו עם מומחי פרופורציה על פתרונות להזעת יתר.

מתעניינים בטיפול להזעת יתר? מלאו את הטופס בתחתית העמוד או חייגו אלינו 5599*

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם