שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » מנתחים פלסטיים – השיטה שלנו

מנתחים פלסטיים – השיטה שלנו

סוד ההצלחה של רשת פרופורציה הוא ללא ספק הלקוחות המרוצים שלנו. הערכים העומדים בבסיס הפעילות שלנו הם מתן שירות אדיב ומקצועי, עבודה עם מכשור איכותי ומתקדם ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

אחרי שלושה עשורים ועשרות אלפי לקוחות שעברו במרפאות שלנו, אנחנו יודעים שכל אדם העומד בפני ניתוח פלסטי או הליך אסתטי כלשהו מבקש שני דברים בסיסיים – שירות ותוצאות.

לפיכך, אנו משקיעים משאבים רבים בבחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר, הן בצד הרפואי והן בצד השירותי.

המנתחים הפלסטיים בפרופורציה

הליך התאמת הרופא למטופל לצורך הבטחת התוצאות הטובות ביותר.

בניגוד לקליניקה פרטית של רופא, או בית חולים המפנה מטופלים למנתחים באופן אוטומטי, בפרופורציה מתבצעת התאמה אישית ופרטנית בין המטופל למנתח, על פי הניסיון ואחוזי ההצלחה של רופא מסוים בפרוצדורה המבוקשת.

הרשת מעסיקה מספר רופאים בעלי התמחויות שונות כאשר לכל אחד מהם ניסיון ומוניטין רבים בתחום אחר.

הצוות שלנו מתאים לכל מטופל את הרופא בעל הניסיון הרב ביותר בביצוע הניתוח / הליך מסוים אותו מעונין המטופל לבצע, ובכך להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

רופא אחד, מוצלח ומפורסם ככל שיהיה, אינו יכול, מטבע הדברים, לצבור ידע וניסיון בכל תחום אפשרי. חלק מהרופאים יבחרו ליצור התמחות בביצוע סוג אחד או שניים של ניתוחים, בהם ישאפו להתמקצע ככל הניתן. אחרים יבחרו דווקא ליצור לעצמם מוניטין מגוון ולכן יבחרו לבצע ניתוחים מסוגים שונים ורבים, מה שבהכרח פוגם ברמת המומחיות בכל אחד מסוגי הניתוחים.

בנוסף, רופאים המנהלים קליניקות על שמם ונהנים מפרסום רב, לא תמיד יבצעו בעצמם את הניתוח ולעתים מטופלים ימצאו את עצמם משלמים עבור שם של רופא, כאשר בפועל ינותחו על ידי רופא אחר, אשר רמת המקצועיות והניסיון שלו אינן ידועות.

בשיטה הייחודית של פרופורציה, המומחים שלנו מאתרים את הרופאים הטובים והמנוסים ביותר בכל סוג וסוג של הליך פלסטי המוצע ברשת. כך הרכבנו צוות מובחר של מנתחים פלסטיים בעלי ניסיון ומומחיות ייחודיים ומדויקים ולכן ביכולתנו להתאים עבור כל מטופל את המנתח הכי מתאים. כך ניתן להעניק את התוצאות הטובות ביותר בכל הליך או ניתוח.

השירות בפרופורציה

הניסיון שלנו לימד אותנו שבין אם מדובר בטיפול אסתטי פשוט או ניתוח פלסטי מורכב, הצד הרגשי משחק תפקיד חשוב בתהליך. לקוחות מגיעים אלינו מעט מהוססים וביישנים וסומכים עלינו שנעזור להם להרגיש טוב יותר עם עצמם.

לכן אנו מעסיקים צוות של מתאמות מכירה מנוסות ומקצועיות, אשר מלוות באופן אישי כל מטופל ומטופלת מרגע כניסתם למרפאה ועד סיום הליך ההחלמה (ובמקרים רבים גם שנים אחרי). המתאמות שלנו מכירות את תחום האסתטיקה הרפואיות על בוריו וסייעו למאות ואלפי לקוחות לעבור בהצלחה ניתוחים רבים. הן זמינות ללקוחות שלנו בכל זמן, ותמיד שמחות לענות ולסייע במה שניתן. אם בהפגת חששות, או מענה על שאלה שנזכרתם בה אחרי שהגעתם הביתה, עזרה בהסדרת נושאים כספיים או פשוט אוזן קשבת וכתף לבכות עליה.

 

אנו מזמינים אתכם להיכנס לפרופורציה.

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם