שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » החזון שלנו

החזון שלנו

מעל 28 שנים שאנחנו קמים בכל בוקר ועוזרים לאנשים להרגיש יפים יותר. במהלך שלושת העשורים שבהם אנחנו עוסקים ברפואה אסתטית, הבנו שאין הגדרה אחת ליופי. יופי יכול להיות תחושה. יופי יכול להיות זיכרון או פנטזיה סודית. יופי זה להסתכל על עצמך במראה ולאהוב את מה שרואים. יופי הוא לא רק מראה חיצוני, הוא גם הפנימיות שלנו.

אנו, בפרופורציה, חושבים שתפקידנו הוא לעזור לאנשים להרגיש טוב עם עצמם ולא בהכרח להתאים את עצמם לתכתיבי יופי, שמגיעים ממודלים אופנתיים ברי חלוף או בלתי מציאותיים.

לשם כך, גייסנו את אנשי המקצוע המובילים והמנוסים בכל תחום. אנו מאתרים את הרופאים הטובים והמומלצים ביותר בתחומם ומצרפים אותם לשורותינו. לא כל מנתח או רופא מקבל חלוק של "פרופורציה", אלא רק אלו שנמצאו ראויים על ידינו.

אנחנו תמיד מקפידים להשתמש בציוד הכי מתקדם ובמכשור הכי חדשני. אנשי המקצוע שלנו בודקים בשיתוף עם המנהל הרפואי של החברה, כל מכשיר לייזר וכל שתל סיליקון שקיים בשוק ומוודאים שמדובר בחומרים איכותיים, בטוחים ועמידים.

הערכים שלנו

אנו מאמינים שיופי אמיתי מגיע מבפנים. מתחושה טובה. מסיפוק פנימי. מאהבה עצמית. אנו מאמינים שלכל אחד ואחת מגיע להתאהב בעצמם ולהרגיש הכי יפים שיש  ושלכל אחד מאתנו מגיע הטוב ביותר.

אנו מאמינים גם בלהגיד לפעמים "לא". הבריאות והבטיחות של לקוחותינו חשובות לנו יותר מהכל. לכן, כל לקוח עובר אבחון רפואי בפגישת ייעוץ מקדימה על מנת לקבוע  את מידת התאמתו לטיפול מסוים וכמובן לא נבצע טיפול במי שנמצא לא מתאים.

אנו מאמינים ביחס אישי וחם לכל מטופל שלנו. לכן יש לנו צוות של מתאמות אשר מלוות את הלקוח מרגע כניסתו למרפאה ועד ההתאוששות מהניתוח. הן שם בשבילכם, כמו כולנו.

אנו מאמינים בקשר ישיר עם המטופל. לכן, גם אם מתעוררת בעיה, אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו, לספר לנו מה אתם חושבים ולתת לנו את ההזדמנות לתקן ולהשתפר על פי המשובים שלכם.

אנו מאמינים בחדשנות. העולם משתנה בקצב מסחרר. בכל יום מתגלה משהו חדש. גם בתחום שלנו. אנחנו מקפידים תמיד להיות חדשניים ולהציע טיפולים חדשים ופורצי דרך, עם תוצאות מוכחות כמובן.

אנו מאמינים בהגינות ושקיפות כלפי המטופלים שלנו ולכן מקפידים על מחירים הוגנים וקבועים לכולם.

אנו מאמינים בלעשות את הכל כדי שאתם תרגישו בטוחים שבחרתם נכון.

אנו מאמינים שכולם יפים. תפקידנו הוא לעזור לכם להרגיש כאלה.

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם